אביחי הולנדר: אשתי הצילה אותי מעצמי

אחרי שהלהיט שלו 'לא נרגע' שטף את המדינה, אביחי הולנדר מוציא שיר חדש שמוקדש לאשתו. "אם אני כבר עושה מחווה רומנטית, אז עד הסוף"

אריאל פייגלין - ערוץ 7 , כ"ב באייר תשפ"א

אביחי הולנדר: אשתי הצילה אותי מעצמי-ערוץ 7
אביחי הולנדר באולפן ערוץ 7
צילום: ערוץ 7

השיר החדש של אביחי הולנדר ממשיך את הקו שהחל בו בשיריו הקודמים, וחושף עוד ועוד גוונים בחייו.

ב"לא נרגע" אביחי הציף את נושא הפוסט טראומה והצליח לרגש רבים במדינה דווקא מהמקום הכי אישי, ב"בלתי מנוצח" הוא כתב על חוויית הלידה מעיניים של אבא, ועכשיו, "בברית", אביחי הולנדר משחרר לנו את הגרסה שלו לשיר אהבה.

"ברית" הוא כאמור הסינגל השלישי של הולנדר, והוא שיר אהבה כנה וחשוף שנכתב לאשתו שלטענתו הצילה אותו מעצמו והאמינה בו מתחילת הדרך ובזכותה למד לכתוב גם על הדברים המשמחים והחיוביים שבחיים ועל כן השיר קרוי על השם היהודי שקיבלה בגיור שעברה - ברית.

על החיבור והקשר ביניהם שהוליד את השיר הוא כותב: "בין כל הפחדים, החסכים והשגעונות שלי יש אישה אחת, שמהיום הראשון שבו נפגשנו הפכנו חברים מאוד קרובים ובהמשך זכינו להקים בית שהוא מגדלור שלא נותן לי לשקוע".

"שלא תבינו לא נכון, יש לנו זוגיות סוערת וידענו ועודנו יודעים עליות גדולות ונפילות קשות ואני לפעמים בן זוג כזה נוראי, לא החמוד הזה שנראה שאני, צועק, מתאהב, משתולל והיא סופגת את כל האש ממני אך מעולם לא מפקירה אותי ומצילה אותי מעצמי כל פעם, תמיד האמינה לי ובי, לא מוותרת לי ומלמדת אותי שמותר וצריך לכתוב על הדברים החיוביים והמשמחים שבחיים ואני אוהב אותה מאוד".

"ועל אף שאני בדר"כ גרוע במחוות רומנטיות, קניית מתנות או זכירת תאריכים קריטיים יאמר לזכותי שאם אני כבר עושה אז עד הסוף. אז זה לאישה שלי - ברית".

את הקליפ המושקע הפיק וביים הולנדר בעצמו, ולראשונה הוא גם מופיע בו בפנים גלויות יחד עם שותפיו לדרך ולמי שיצפה עד הסוף מחכה הפתעה מיוחדת.