מרב מיכאלי: הפקרה, הזנחה ובושה גדולה

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי וח"כ עמר בר-לב ביקרו היום (שלישי) בבית הלוחם בתל אביב.

במסגרת הביקור סיירו השניים במתקנים השונים במקום ושמעו אודות הטיפולים הניתנים במתחם הן בתחום בריאות הנפש והן בתחום בריאות הגוף. את הסיור קיימו יחד עם יו"ר ארגון נכי צה"ל, עו"ד עידן קלימן ומנכ"ל ארגון נכי צה"ל, אבי לרמן.

ח"כ מרב מיכאלי ציינה, "במקום הזה מטפלים בנכי צה"ל ובמשפחותיהם שנתנו למדינת ישראל את הדבר הכי יקר שאפשר לתת. כבר לפני 20 שנה באו אליי נפגעי הלם קרב לבקש שאני אעזור להם לקבל הכרה מהמדינה לפוסט טראומה שנגרמה להם בעקבות השירות שהם נתנו לה והיום הם מקבלים הפקרה, זלזול והזנחה".

"כל ראש ממשלה וראש ממשלה חליפי מבטיח להם הבטחות אבל בפועל – הפקרה, הזנחה ובושה גדולה למדינת ישראל. אנחנו את הממשלה הזאת חייבות וחייבים להחליף ומהר", הוסיפה.

ח"כ עמר בר-לב אמר, "באנו לכאן כדי לעמוד לצד נכי צה״ל, לצידו של איציק סעידיאן, מי יתן ויחלים במהרה מפצעיו, ולקראת דיון ועדת החוץ והביטחון על אגף השיקום של משרד הביטחון מחר. מדהים לראות את העבודה המרשימה של ארגון נכי צה״ל בבית הלוחם בתל אביב ולשמוע על יתר הסניפים הפזורים ברחבי הארץ".

לדבריו, "זאת בושה קשה שאגף השיקום של משרד הביטחון מתייחס לארגון הזה כאויב שלו, ונלחם בו. אסור ולא אתן להפקרה של האחים שלנו להמשך - יש ליישם במידית את מסקנות וועדת האלוף (במיל׳) אייל בן-ראובן".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו