עו''ד איתן קניקובסקי
עו''ד איתן קניקובסקיתצפית

תקופת הקורונה פתחה לנו את העיניים לסוגיית ההשקעות והדגישה את החשיבות של בניית תמהיל השקעה נכון בהתאם לסטטוס המשקיע ולצרכיו. בנוסף, תקופה זו הבליטה את החשיבות של המשקיע בהבנת הסיכויים והסיכונים בעולם ההשקעות.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

במסגרת פרויקט 'זומקימי' בשיתוף מועדון 'שווה כסף' ,תיערך הרצאת זום מקצועית בהנחיית עו''ד איתן קניקובסקי, מנהל תחום ההשקעות בקבוצת ''תצפית'' שהתנדב להרצות במסגרת הפרויקט. עו"ד קניקובסקי יעשה סדר, ויתן לנו כלים להשקעה נבונה. עו''ד קניקובסקי יבחן את הנקודות המהותיות ואת הסיכויים והסיכונים בעולם ההשקעות. בסיום ההרצאה יענה על שאלות מהקהל ותיפתח קבוצת ווטסאפ זמנית בה יהיה ניתן להמשיך ולשאול את המנחה שאלות.

"במהלך היציאה ממשבר הקורונה אנו עדים לבעיות התהנהלות כלכלית. משכך, מקימי הקימה מערך סיוע ייעודי במוקד הטלפוני של העמותה. הצוות מסייע במתן מענה לפניות רבות שמתקבלות ממשפחות שלא יודעות כיצד להתנהל. מה הן הזכויות שמגיעות להן בנושאי יחסי עבודה, ניהול הוצאות, חל"ת, ביטוח לאומי, השקעות, פיננסיות ועוד", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי.

"המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר הבנה של התמודדות עם המצב. עו"ד איתן קניקובסקי, ישתתף יחד עם מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי בפרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' בערוץ 7.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן