לאה גולדין
לאה גולדין Photo by Hadas Parush/Flash90

לאה גולדין, אמו של סרן הדר גולדין ז"ל, הגיבה לעדותו של אילן ישועה במשפט נתניהו, על כך שקיבל הוראות להוריד כתבות על משפחות שכולות.

"אני מתפוצצת מבפנים, כי אני אומרת את זה כבר שנים. זה לא רק שתיקה בנושא החיילים בעזה, אלא השתקה. אבל לא ציפיתי שדווקא ממשפט נתניהו זה יצוץ פתאום", אמרה גולדין בראיון לרדיו 103FM.

גולדין תיארה את היחס לו זוכה נושא השבת הבנים בכלל, ומשפחתה בפרט: "העובדה היא שמי שמסייע לנו מדירים אותו, ומי שמותח ביקורת על עניין הפקרת החיילים בעזה פשוט מעלימים אותו, זה הזוי. עכשיו צריכים לעודד את כל האנשים ההגונים שנשארו סביב ראש הממשלה שיפתחו את הפה ויצילו אותנו".

עוד סיפרה בכאב על אלו שלא מוכנים להחליף עימם דברים: "חברי ליכוד שלא מוכנים להיפגש איתנו בכלל, ואם דרכינו מצטלבות איפשהו ואנחנו מנסים להגיד שלום או משהו, אז התשובה היא 'אנחנו לא מתווכחים עם משפחות שכולות'. זאת תשובת הסרק שאנחנו חוטפים. כולם, בין אם לובשי מדים או לא, כל מי שעובד בשביל ראש הממשלה לא רוצה לדבר איתנו, לא רוצה ממשק איתנו וחמור מזה".

גולדין טענה בתוקף כי ישנה הסתרה מכוונת בעניין הבנים: "צריכים לדבר על האנשים שיושבים במקומות המפתח. לא יכול להיות שמשתיקים דברים כאלו. ההסתרה הזאת פשוט מעידה שיש שם מחדל ונחצו כבר כל גבולות הציניות במה שקורה למשפחות שכולות, לחיילים פצועים, לחיילים שבויים שנתנו את נשמתם על מדינת ישראל".

לסיום יצאה גולדין בקריאה לתקשורת: "בשביל מה נמצאת התקשורת? בשביל לשבור את עניין ההשתקה ולקחת ולברר מה הסתירו בנושא השבת הבנים ובנושא משפחת גולדין. זה המקום שבו אני צריכה את עזרתכם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו