עידית סילמן בהפגנה
עידית סילמן בהפגנה צילום: דוברות

חברת הכנסת עידית סילמן (ימינה) הגיעה הבוקר (רביעי) פעם נוספת אל מאהל המחאה של ארגון נכי צה"ל, המוחים על הפרת ההבטחה לקיום הרפורמה באגף השיקום של משרד הביטחון.

סילמן שוחחה עם יו"ר ארגון נכי צה"ל, עידן קליימן, ושמעה מהמפגינים ומהלומי הקרב הרבים שהגיעו למקום, על מקרים רבים בהם נתקלו באטימות ובזלזול מצד אגף השיקום.

ח"כ סילמן מסרה להם את מספר הטלפון האישי שלה והבטיחה לסייע בכל פנייה שתגיע ללשכתה. "באתי לפוליטיקה כדי לתת מענה לבעיות של אזרחי ישראל – והגיבורים אותם פגשתי היום ראויים לסיוע המיטבי ולרגישות מקסימלית מצד המערכת", אמר סילמן.

''לצערנו, פעם אחר פעם, כפי שקרה רק שלשום, כל ההבטחות והדיבורים בדבר סיוע ושינוי לא יוצאות אל הפועל. זוהי תעודת עניות למקבלי ההחלטות שנגררים לפוליטיקה קטנה ולמאבקים תקציביים על גבם של אלו ששילמו בגופם ובנפשם למען חיינו בארץ הזו. זהו מסר איום ונורא לדור הצעיר, שרואה כיצד לוחמים ששבו מן הקרב מופקרים לגורלם", הוסיפה חברת הכנסת.

לאה, אחותו של איציק סעידיאן הלוחם לשעבר שהצית את עצמו, זעקה בהפגנה: "אנחנו במלחמה. לא מוכנה שיהיה עוד מקרה כמו זה של איציק, לא אתן לשום אחות להרגיש את מה שאני מרגישה, או לאף אמא לחוש את מה שאמי חשה".

צילום: דוברות
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו