ח"כ מאי גולן
ח"כ מאי גולן צילום: חזקי ברוך

ח"כ מאי גולן (ליכוד) פרסמה אחר הצהריים (חמישי) "מכתב פתוח" לחברי הכנסת ניר אורבך, עידית סילמן, אביר קארה ומתן כהנא מסיעת ימינה.

בפתח דבריה כתבה גולן, "תרשו לי להתחיל במשהו אישי. גם אני חברת כנסת יחסית חדשה. גם לי יש שאיפות פוליטיות ובעיקר הצעות חוק חברתיות ובוערות שחשוב לי לקדם במהירות האפשרית ועד עתה אין ביכולתי לקדם אותן מהסיבה הפשוטה- טרם הורכבה ממשלה וכתוצאה מכך גם חלוקת ועדות הכנסת עוד לא נקבעה".

"אני בטוחה שגם לכם יש רעיונות ותוכניות מגירה עליהם שקדתם, רגע לפני שעשיתם את צעדיכם הראשונים במליאת הכנסת. אבל עם כל הכבוד לאמביציה האישית של כולנו, ישנם דברים חשובים וגדולים יותר מאיתנו, כמו למשל קיום הבטחות לבוחר", טענה.

לדבריה, "נכון, כמעט לכל פוליטיקאי יוצא להפר הבטחה במהלך הקריירה שלו, אבל יו״ר המפלגה שלכם שובר שיאים חדשים של שקרים והבטחות שווא. אין טעם לחזור עליהם. אתם מכירים אותם. מספיק להיזכר באותו רגע בו הגיע מיוזע לאחד מאולפני הטלביזיה, יום לפני הבחירות האחרונות כדי לחתום בשידור חי על מסמך עם שלל הבטחות וכעת הוא מתכוון להפר אותן ברגל גסה ומכוערת".

"איך תוכלו להסתכל בעיניים של ילדיכם, הבוחרים שלכם, השכנים שלכם כשתצעדו לתוך ממשלת שמאל על מלא כשאתם יודעים עמוק בפנים שהיא מסוכנת לישראל. לא רק בהיבט הכלכלי והבריאותי, אלא גם בפן הבטחוני והמדיני. מה יהיה עתידו של העם היהודי וארץ ישראל השלמה בממשלה שכזו? כיצד תרגישו לשבת באותה קואליציה עם מנהיג מפלגה שקורא להעמיד לדין את חיילי צה״ל או לחילופין עם חברת כנסת שאפילו אינה ראויה להיקרא בשמה וקראה להשמיד את זכרון יעקב?", תהתה הח"כית הצעירה.

"עוד לא מאוחר להסיט את הגה הספינה לחוף מבטחים. כל גוש הימין, כמעט שני מיליון מצביעים מצפים זאת מכם. תסתכלו טוב במראה לפני שאתם מרימים את ידכם בעד קואליציה הזויה ומופרכת עם שמות מכובסים כמו ממשלת ריפוי אשר תתפרק אחרי זמן קצר ותשאיר אדמה חרוכה שמי יודע כמה זמן ייקח להפרות אותה שוב?!", חתמה גולן את מכתבה

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו