י-ם של מעלה: בית"ר ניצחה את סכנין

בצל המהומות בבירה בין הפורעים הערבים לכוחות השיטור, הביסה בית"ר ירושלים את נציגת המגזר הערבי בני סכנין באצטדיון טדי בתוצאה 1:3

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ו באייר תשפ"א

י-ם של מעלה: בית"ר ניצחה את סכנין-ערוץ 7
אוהדי בית"ר (ארכיון)
צילום: פלאש 90

הבית שלה. עד הערב (מוצאי שבת) השיגה בית"ר ירושלים רק שתי נקודות מ-12 האחרונות וספגה 22 שערים במשחקי הבית שלה העונה, המאזן הכי גרוע יחד עם בני יהודה שירדה אל הליגה השניה.

אולי זו זהות היריבה שממול, אולי הלחץ שהשתחרר ואולי זה כל מה שקורה מסביב - מהמהומות בין הפורעים הערבים האלימים לכוחות השיטור בבירה, דרך מאבק הבעלים חוגג באוהדים חברי הארגון 'לה-פמיליה' שהורחקו מהמשחק ועד לשאלת המשך דרכם של שחקנים רבים בקבוצה בעונה הבאה. השורה הסופית היא החשובה - בית"ר הציגה את משחקה הטוב ביותר העונה.

מה שהחל עם הרחקת שלושה אוהדים, מראשי ארגון האוהדים 'לה-פמיליה', על ידי הבעלים ובגיבוי בית משפט השלום שבעיר שמנע מהם להיכנס למשחק, המשיך הערב עם מעצרם של שלושה אוהדים נוספים בעקבות קריאות גזעניות והסתה במהלך המשחק.

על כר הדשא, המלחמה בין האוהדים לבעלים התבטאה במחוייבות גדולה יותר של השחקנים הירושלמים וכבר אחרי 15 דקות עלתה בית"ר ליתרון משער של המגן הבלתי נלאה אורי מגבו מבישול של ירדן שועה.

בדקה ה-37 החליפו השניים תפקידים כשהפעם מגבו בישל ושועה כבש ובית"ר כבר ב-0:2. מעט נחת לאוהדים שעוד נותרו ביציע.

אופיר קריאף השאיר את בית"ר בעשרה שחקנים, שתי דקות מפתיחת המחצית השניה לאחר שהורחק בכרטיס אדום ישיר אך שועה עם שער שני, בפנדל, הרגיע את העצבים בדקה ה-72. סכנין עוד כבשה שער כבוד אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי. בית"ר שומרת על הבית מול סכנין שכבר ניצחה העונה בבירה.

זה כל מה שבית"ר צריכה בשביל להסית את האש מהמלחמות ביציעים והמהומות בעיר ולקבל קצת שקט - ניצחון על כר הדשא.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il