התקיפו. דבורים
התקיפו. דבורים פלאש 90

ליסה אורמונד ובעלה, בני זוג מג'ורג'יה בארה"ב, כבר אובדי עצות לחלוטין.

בשנים האחרונות נאלצו בני הזוג להתמודד עם עשרות אלפי דבורים שהחליטו להפוך את הבית למשכנן החדש, וכמעט מדי שנה הם נאלצים להוציא מהבית כוורת עם לפחות 100 אלף דבורים שהתאספו בה.

לפני מספר ימים, לאחר ששוב הבחינה בדבורים רבות המתעופפות בביתה ומתדפקות על חלונות הזכוככית בבית, הזעיקה אורמונד את בובי צ'ייסון, האחראי על הסרת כוורות דבורים מטעם מדינת ג'ורג'יה, שמצא כוורת חדשה ובה לפחות 100 אלף דבורים.

"הם פשוט אוהבים את הבית הזה. אני לא יודע מדוע זה קורה, זה כאילו שיש להם שלט בצד הבית שאומר: 'ברוכים הבאים דבורים, אנא כנסו פנימה", אמר צ'ייסון בחיוך בראיון לרשת CNN. הוא הוסיף כי הרשויות עדיין מנסות להבין מדוע בחרו הדבורים דווקא את הבית של בני הזוג אורמונד, וסיפר כי הכוורות שהוצאו מהבית בשנים האחרונות היו גדולות בהרבה מהממוצע, שעומד על 40 אלף דבורים בכוורת.

"הכוורת הנוכחית שהוצאנו מהבית הכילה לפחות 100 אלף דבורים. עם זאת, היא לא היתה הגדולה ביותר. בשנת 2017 הוצאנו מהבית כוורת עם 120 אלף דבורים לפחות", אמר צ'ייסון בראיון ל-CNN.

אורמונד עצמה סיפרה כי חשדה בכך שהדבורים שוב הקימו כוורת בביתה, לאחר שהבחינה בדבורים רבות עפות ברחבי ביתה בשבועות האחרונים. "אתה רואה אותם נכנסים ויוצאים מהבית, וחושב לעצמם 'זה מוזר!'. היו הרבה מאוד דבורים שנכנסו לבית שלנו. בכל יום נתון היו סביב 25 דבורים סמוך לדלת ההזזה מזכוכית שלנו", סיפרה אורמונד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו