סליחה, מישהו נותן פה הלוואות?

אם אתם זקוקים להלוואה מהירה, כאן ועכשיו, אתם בוודאי מעט לחוצים ומבולבלים. במצב זה חשוב מאוד לא לעשות טעויות – ולכן ריכזנו כל מה שצריך לדעת על הלוואות מסוג זה.

תגיות: הלוואה
תוכן שיוקי , כ"ז באייר תשפ"א

סליחה, מישהו נותן פה הלוואות?-ערוץ 7
מטבעות
צילום: PIXABAY

הלוואות הן חלק בלתי נפרד מהעולם הכלכלי ומשגרת היום יום של רובנו. בין אם מדובר בהלוואות ענקיות כמו משכנתא, ובין אם בהלוואות קטנות ויום-יומיות, הן נובעות מהעובדה שלא תמיד יש לנו את סכום הכסף שנחוץ לנו, ולכן עלינו לפנות לגורם חיצוני לצורך גיוס הסכום הזה.

אם אתם זקוקים להלוואה מהירה, כאן ועכשיו, אתם בוודאי מעט לחוצים ומבולבלים. במצב זה חשוב מאוד לא לעשות טעויות – ולכן ריכזנו כל מה שצריך לדעת על הלוואות מסוג זה.

זקוקים להלוואה? חשוב מאוד לדעת ממי לקחת אותה

כל אחד מאתנו זקוק להלוואה בשלב כזה או אחר של חייו, וכל הלוואה מכבדת את לוויה. על אף שבמרבית המקרים ניקח הלוואה רק אחרי שנשקול את הצעדים שלנו בכובד ראש, ישנם גם מצבים בחיים בהם נחוצה לנו הלוואה מהירה*, שתיכנס במהירות לחשבון הבנק שלנו ותעניק לנו את הרווח הכלכלי שנחוץ לנו באותה עת. יכול להיות שאתם מתכננים להתחתן בקרוב, או שאחד הילדים מתחתן וזקוק לעזרה שלכם. יכול להיות שאתם מתכננים טיסה לחו"ל או שיפוץ בבית ונחוצים לכם עוד קצת מזומנים למטרות אלה. הסיבה לא משנה – ההלוואה משנה, וחשוב מאוד לקחת הלוואה בצורה נכונה ומגורם אמין, גם כאשר הזמן דוחק.

אז מי נותן הלוואות מהירות? כל האפשרויות שחשוב להכיר

  • בנק – הגוף המובן מאליו והמוכר ביותר אליו תוכלו לפנות על מנת לקבל הלוואות מהירות הוא הבנק שלכם. הבנקים הם הגורם המלווה הגדול ביותר והחשוב ביותר במדינת ישראל, ובהתאם לכך ברור שתנאי ההלוואה שתוכלו לקבל מהבנק שלכם יהיו, ברוב מוחלט של המקרים, אטרקטיביים יותר מכל אלטרנטיבה. הדבר נכון במיוחד אם אין לכם עבר כלכלי בעייתי. הן מבחינת המהירות שבה תוכלו לראות את הכסף בחשבון שלכם, והן מבחינת גובה ההלוואה שתוכלו לקבל ותנאי הפירעון המיטביים – זוהי האפשרות הטובה יותר. אבל מה עושים כשהבנק לא מוכן לתת לכם את ההלוואה שנחוצה לכם, מסיבה כזו או אחרת? חשוב להכיר גם אפשרויות נוספות.
  • משפחה וחברים – אם אתם זקוקים לכסף בכמות לא גדולה, אין כל מניעה בלפנות למשפחה או לחברים על מנת לקבל הלוואה. אמנם עדיף לא לערבב כסף וחיים אישיים, ובכל מקרה בהלוואה מסוג זה כדאי לכל הפחות לחתום על זיכרון דברים בין הצדדים, אבל בסכומים שפויים ונמוכים זוהי בהחלט אפשרות שחשוב לשקול.
  • חברות חוץ בנקאיות – יש לא מעט חברות שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות, ואלה בדרך כלל מציעות תנאים פחות אטרקטיביים מבחינת גובה ההלוואה, ובעיקר מבחינת הריבית ותנאי הפירעון. עם זאת, במצב בו לא תוכלו לקבל את ההלוואה שנחוצה לכם במהירות שנחוצה לכם מהבנק – זוהי אפשרות טובה. חשוב מאוד לוודא שאתם פונים לחברת אשראי או לחברת הלוואות לגיטימית שפועלת באופן חוקי ושקוף, אם זה מה שהחלטתם לעשות.

הלוואה שתיכנס לחשבון שלכם במהירות לא חייבת להיות הלוואה לא טובה

הלוואות מהירות לא חייבות להיות הלוואות לא אטרקטיביות – ההפך הוא הנכון. הצורך המהיר בכסף זמין מובן ומוכר היטב עבור החברות העוסקות בתחום והבנקים המעניקים הלוואות, וכיום מציעים הלוואות בתנאים אטרקטיביים ביותר שיכולות להיכנס לחשבון שלכם מהרגע להרגע. כל מה שאתם צריכים הוא לנשום עמוק, להבין מה גובה ההלוואה שנחוצה לכם ומהם התנאים בהם תוכלו להחזיר אותה – ולפנות לגורם המתאים לכם עבור קבלתה.

הלוואות הן חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ואתם צריכים לבחור בגורם המתאים ביותר לצרכים שלכם – הן מבחינת הכסף שיועבר לכם, והן מבחינת תנאי ההחזר. למרות המהירות, חשוב תמיד לשקול בכובד ראש את כל האפשרויות ולבחור באפשרות המתאימה לכם ביותר.

*כתבה זו אינו מהווה הצעה או התחייבות למתן הלוואה. אישור כל הלוואה, סכומה ותנאיה נתונים לשיקול דעתו הבלעדי של הבנק. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.