זהבי. יחזור לשחק בישראל?
זהבי. יחזור לשחק בישראל? צילום: פלאש 90

יממה אחרי השוד האלים והנוראי שעברה משפחתו, אשתו וילדיו, כוכב נבחרת ישראל בכדורגל ושחקנה של פ.ס.וו איינדהובן ההולנדית, ערן זהבי, מתייחס לראשונה למה שעבר עליהם.

כזכור, אמש, קצת לפני משחקה של פ.ס.וו בליגה ההולנדית מול ווילם, בזמן ששהה באוטובוס הקבוצה יחד עם חבריו, קיבל זהבי טלפון בהול מאשתו שי, כאשר שני שודדים פרצו לביתם, קשרו את אשתו וילדיו של זהבי ודרשו לדעת היכן נמצאים תכשיטים וכסף רב שהיה בבית.

על פי החקירה, אחד מהשודדים התחזה לשליח וכך נכנס לביתו של השחקן הישראלי ובהולנד מיהרו להכחיש שמדובר בשוד על רקע אנטישמי ורק על עצם היותו של זהבי ישראלי.

על אף מסוק משטרתי שהוזנק באוויר וכוחות משטרה רבים, עדיין לא נמצאו שני החשודים והחקירה בפרשה מתנהלת עדיין.

בינתיים זהבי מגיב לראשונה על מה שעבר כשכתב בסטורי שלו: "תודה לכולם על הדאגה והאהבה. מבקש מכולם להבין את המצב ולכבד את הפרטיות שלנו כרגע לעכל את הדברים. מקרה לא נעים, הרבה מעבר לפריצה רגילה לבית וגניבת רכוש, שוב תודה לכולכם על הדאגה, מעריכים את זה מאוד, אשתי את מלכה".

גם אשתו של זהבי, שי, התייחסה לאירוע המפחיד כשכתבה: "אתמול אני ומשפחתי עברנו מקרה מזעזע של שוד ותקיפה במקום שאמור להיות עבורנו הכי בטוח בטוח – הבית שלנו. עברו עלינו שעות קשות ואנחנו צריכים רגע לעכל. חשוב לי לציין שלא הרימו יד על הילדים והם בסדר גמור פיזית. נפשית אנחנו כולנו נצטרך לעבוד יחד ולעבור את זה בצורה הטובה ביותר, אני מודה לכולם מקרב לב על הדאגה והרצון לעזור, זה מחמם את הלב, תודה תודה תודה".

בעוד שבוע תיגמר העונה בליגת העל ההולנדית וזהבי תכנן בכל מקרה לחזור לישראל, כעת מנסה הוא להקדים את חזרתו ארצה ואולי אף לחזור ולשחק את שנות הקריירה האחרונות שלו, שוב בכדורגל הישראלי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו