עצור
עצור istock

תהילה החזיקה בידה את המעטפה המבריקה והסקרנות ניצתה בה.

בצד אחד של המעטפה היה כיתוב מסולסל עם המילים "אולמי הוורד" ומפת הגעה, ובצד השני... שם השולח. יסכה תדהר וברק כהן. יסכה תדהר? הלב של תהילה קפץ מהתרגשות והיא פתחה את המעטפה.

בצד אחד הייתה ההזמנה, ובצד השני... הקדשה אישית מיסכה.

"לתהילה המאמנת היקרה! רציתי להגיד תודה ענקית על הכל. שתינו יודעות שבלעדייך כל זה לא היה קורה... בזכותך זכיתי סוף סוף לבנות את הבית שלי. מחכה בהתרגשות לרקוד איתך בחתונה. יסכה".

תהילה התבוננה שוב בהזמנה היפיפיה, והלב שלה פעם בהתרגשות. לא משנה כמה פעמים היא כבר קיבלה הזמנה לחתונה מרווקה שהייתה אצלה בתהליך אימון, זה מרגש אותה בכל פעם מחדש.

בכל צעד בתהליך שעברה עם יסכה, תהילה הרגישה את הסיעתא דשמיא שמלווה אותן. אבל היא גם ידעה היטב, כמו שיסכה כתבה לה - שבלי התהליך של אימון רגשי, כל זה כנראה לא היה קורה.

להרשמה לקורס המיוחד של מכון עומק הקשר לחצי כאן

יסכה הגיעה אליה לאימון כשהייתה כבר בתוך הקשר עם ברק. זה לא היה הקשר המשמעותי הראשון שלה. היא הרגישה שהקשר מתקדם מצידו של הבחור, אבל היא ממש לא הייתה "במקום שלו" מבחינה רגשית. המון דברים הפריעו לה, היא הייתה עמוסה בהתלבטויות וחסימות פנימיות.

היא לא הייתה חדשה בעולם הדייטים, והייאוש ניכר מקולה בפגישתן הראשונה. היה נראה שהיא בטוחה שגם הקשר הזה יסתיים, בדיוק כמו הקשרים האחרים שהיו לה. להפתעת שתיהן, הספיקו ליסכה שבע פגישות עמוסות ומשמעותיות בהן היא עשתה עבודה פנימית מדהימה. יסכה נפרדה ממנה בסיום התהליך, וכמה שבועות אחר כך התקשרה בהתרגשות לבשר לה על האירוסין. סוף סוף, בשעה טובה!

לפנות בלו"ז ערב שלם בשביל ללכת לחתונה זה בהחלט מאתגר, אבל תהילה ידעה היטב שהיא תעמוד באתגר הזה. הרגע הזה שבו החתן פוסע לקראת הכלה, והיא עומדת עם הנשים ומתבוננת בשלמות הנסוכה על פניהם - שווה את הכל.

-------------------------------------------------------

את מאמנת או מטפלת, למדת, השתלמת, התנסית בשטח. נשים ונערות עוברות אצלך תהליכים עמוקים. עם עוד קצת דיוק מקצועי וכלים מותאמים, עם עוד קצת הכוונה מעשית והתנסות בשטח - תוכלי להתמקצע גם בתחום הייחודי של אימון רגשי לרווקות לקראת נישואין ולזכות לשליחות עצומה עם סיפוק אדיר בצידה!

לכל הפרטים על קורס הקיץ הייחודי שלנו, שמיועד במיוחד למאמנות ומטפלות - לחצי כאן!

ליווי רווקות לקראת חתונה הוא תחום שדורש מומחיות ייחודית. יש צורך בכלים מדוייקים ואפקטיביים שיכולים להביא תוצאות בעז"ה, בזמן קצר. עם המון סיעתא דשמיא, זה אפשרי.

זכינו ב"ה בשנים האחרונות במכון "עומק הקשר", ללוות מעל 800 בנות יקרות לחתונה.

הגישה הטיפולית שפיתחנו במכון מותאמת במיוחד עבור השלב המאתגר של מציאת בן זוג - החל משחרור מחסומים עמוקים בנפש, שינוי של דפוסים בקשרים, ואפילו סיוע והכוונה במציאת הצעות מתאימות.

הצורך בשטח בוער. אלפי רווקות צעירות ומבוגרות מחפשות מענה מקצועי ומדוייק עבורן. הרבה מהן שמעו על הגישה הייחודית של "אימון רגשי" - שמשלבת כלים טיפוליים עמוקים, עם כלים אפקטיביים וממוקדים מעולם האימון.

לא סתם, בכל חודש בממוצע פונות אלינו עשרות רווקות, ומבקשות מאמנת רגשית מטעם המכון.

הכלים והגישה הייחודית שפיתחנו מוכיחים את עצמם בשטח יום-יום, רוב המאמנות שהכשרנו (80%!) בשיטה הייחודית של "עומק הקשר" עובדות ומצליחות, ואנחנו ב"ה שמחים ומתרגשים בכל הזמנה לחתונה.

אם את מטפלת או מאמנת, השליחות העצומה של בניית בתים מחכה לך!

הצורך בשטח גדול, וישנו מחסור משמעותי במאמנות ומטפלות מומחיות בתחום האימון הרגשי לקראת נישואין.

לך - אשת מקצוע יקרה - יש את הכישרון, הידע והניסיון שרכשת. אנחנו יכולים לתת לך את כל הכלים, ההתנסות בשטח והביטחון המקצועי - ללוות את הבנות באתגר הייחודי של עולם הרווקות.

אם השליחות הזאת מדברת אלייך, את מוזמנת להצטרף לקורס קיץ חד-פעמי לנשות-מקצוע, מטעם מכון "עומק הקשר". [שמתחיל ממש בשבוע הקרוב בעז"ה…!]

הקורס מקוצר, מוזל וממוקד, בו תלמדי את כל הכלים והסודות של מכון "עומק הקשר" - לאימון רגשי לרווקות.

כבר במהלך הקורס תעשי סטא'ז מעשי של תהליכי עומק למתאמנות - ותקבלי ליווי צמוד מנחמה ביטקובר, שתדריך ותסייע בכל שאלה ועניין.

בסיום הקורס תרגישי בעז"ה ביטחון מקצועי לצאת לשטח עם "קבלות", ותדעי שיש בידייך את הכלים הטיפוליים הטובים ביותר בתחום אימון לרווקות.

תיתכן אפשרות להשתלב כמאמנת במכון עומק הקשר במידה ותימצא התאמה, או לצאת לדרך עצמאית משלך עם ביטחון ושמחה בעז"ה.

כי לפעמים כל מה שמפריד בין בדידות לחתונה - זו יד מקצועית שתכוון בתוך כל האתגרים שמזמנת הרווקות, ותעזור לבנות זוגיות עמוקה ויציבה בסייעתא דשמיא ואת יכולה להיות שם, בשבילן.

להרשמה לקורס המיוחד של מכון עומק הקשר לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו