ד"ר חגי בן ארצי

ד"ר חגי בן ארצי מספר היום (שלישי) לערוץ 7 על החוויה הקשה שעבר אתמול בהר הזיתים, כשמאות ערבים תקפו את האוטובוס בו סייר עם תלמידים.

"אתמול עברתי חוויה מטלטלת עם תלמידיי מישיבת כרם ביבנה. היינו ביום ירושלים בהר הזיתים. מה יותר יפה מלעלות להר הזיתים, המקום בו עמד מוטה גור ונתן את הפקודה לכוחות להיכנס לתוך העיר העתיקה. הגענו לשם, היינו אוטובוס יחיד, הוקפנו על ידי מאות ערבים, אין ניידת משטרה, אין אפילו שוטר אחד. התנפלו עלינו גירשו אותנו, ברחנו משם בעור שיננו".

בזה לא נגמר סיפורו של בן ארצי, "בדרך החוצה לכיוון הר הצופים האוטובוס הותקף על ידי מאות ערבים, ריסקו את כל החלונות של האוטובוס ואת כל האוטובוס. יצאנו בנס בעור שיננו. זאת החוויה שעברנו ביום ירושלים, שמאות ערבים עושים פוגרום על הר הזיתים. יצאנו מהחוויה הזאת עם נזקים כבדים לאוטובוס, אבל בעיקר עם זעזוע נפשי. כך נראה יום ירושלים בהר הזיתים?!".

בן ארצי מספר על התובנה שלו בעקבות האירוע, "אמרתי לעצמי. זה הקדימון לממשלת בנט-לפיד-מיכאלי-הורוביץ-עבאס. הערבים מבינים שזו ממשלה משותקת. 'תעסוק בעניינים אזרחיים שנה-שנתיים' מה זה אומר? שבעניינים ביטחוניים הם לא יתעסקו. אחד ינטרל את השני אז יש ואקום, בואקום נכנסים כל הכוחות של הרוע, של השחור".

"השכונה של הבת שלי בלוד, רמת אשכול, ספגה מכה איומה. זה רק הקדימון. אני קורא היום לעם ישראל: אל תתנו לממשלת בנט-לפיד-עבאס לקום! אל תתנו לה! זו סכנה קיומית למדינת ישראל".

בן ארצי אף מחריף את הטון שלו ואומר, "אל תתנו להם להיכנס לבתי הכנסת. תגידו להם בוגדים אין מקומם בבתי כנסת. אל תתנו לאסון הזה, לממשלה הזאת לקום. אני קורא וזועק מקירות ליבי, אחרי החוויה המטלטלת שעברנו אתמול ביום ירושלים".