שכונת נווה שמיר בתנופת בנייה

עשרות השתתפו בסיור בשכונת נווה שמיר עם ראש העיר בית שמש עליזה בלוך. "עליית המחירים הצפויה היא בשורה טובה לכל מי שמזדרז לרכוש דירה בשכונה"

ערוץ 7 , כ"ט באייר תשפ"א

שכונת נווה שמיר בתנופת בנייה-ערוץ 7
נווה שמיר
צילום: דוברות עיריית בית שמש

בסיור שהתקיים ביום שישי האחרון באתרי הפרוייקטים בשכונת נווה שמיר בבית שמש, השתתפו עשרות זוגות צעירים, בני הציונות הדתית, לצד חילונים מבית שמש והסביבה וממקומות שונים בארץ.

בסיור השתתפו הקבלנים הבונים בשכונה, אשר נתנו סקירה מפורטת על הפרויקטים שלהם, וראש העיר עליזה בלוך שיתפה את הנוכחים בתוכניות העתידיות ובהיערכות לקראת אכלוס השכונה בקיץ הקרוב.

בין הזוגות שהשתתפו בסיור, בוגרי מכינות צבאיות, אנשי כוחות הביטחון, אנשי הוראה, עובדים בתחום הרפואה ומקצועות נוספים, תושבי העיר בית שמש ויישובים אחרים, המעוניינים להתגורר בשכונה איכותית ומגוונת, עם כל התנאים לאיכות חיים מתקדמת.

ראש העיר שיתפה את הנוכחים בהתקדמות הבנייה של מוסדות חינוך ממלכתיים וממלכתיים דתיים בבית שמש, לצד מבני ציבור אחרים, כדוגמת מועדון הקאנטרי הגדול שנבנה בשכונה.

עליזה בלוך התייחסה גם לעליית המחירים בפרוייקטים העתידיים אשר המכרז על בנייתם התקיים השבוע: "עליית המחירים הצפויה היא בשורה טובה לכל מי שמזדרז לרכוש דירה בשכונה, זה הזמן לרכוש דירה בשכונה המיוחדת ולעשות את עסקת חייכם".