אוהדי מכבי ת"א. משחק הגמר נדחה שוב
אוהדי מכבי ת"א. משחק הגמר נדחה שובעודד קרני, מנהלת הליגה

לאור ההסלמה במצב הביטחוני והירי הבלתי פוסק על כל חלקי הארץ, הודיעו לפני זמן קצר באיגוד הכדורסל על דחיית משחק גמר גביע המדינה בכדורסל בין מכבי ת"א למכבי ראשון לציון.

המשחק שהיה אמור להתקיים מחר בהיכל הטוטו שבחולון, כבר נדחה בעבר כשהתאריך המקורי שבו היה אמור להתקיים, היה בחודש פברואר, אך אז הוחלט לדחותו בשל הרצון לאפשר כניסת קהל אוהדים למשחק היוקרתי ביותר בכדורסל הישראלי, כאשר באותו הזמן שרר בארץ בכל כוחו נגיף הקורונה ולא הותרה כניסת קהל לאירועים ומשחקי ספורט.

כעת, אחרי לילה של ירי בלתי פוסק על כל חלקי הארץ ובהם גם העיר חולון שספגה מטחים כבדים ופגישה ברכוש ובנפש, ולאור הנחיות פיקוד העורף שלא לאפשר התקהלות, הוחלט באיגוד הכדורסל לדחות את משחק הגמר בין מכבי ת"א למכבי ראשון לציון, פעם שניה, כל זאת כמובן בתאום עם נשיא המדינה שאמור היה להיות נוכח במשחק והקבוצות שהעפילו למשחק.

באיגוד הכדורסל אמרו כי הכרטיסים שנמכרו למשחק שנדחה תקפים למועד החדש שייקבע ומי שלא יוכל להגיע במועד החדש, יקבל החזר כספי מלא לכספו, ומסרו כי "האיגוד משתתף בצערן של המשפחות שיקיריהן נהרגו במתקפת הטרור של חמאס ומאחל החלמה מהירה לפצועים".