אשתי אמרה לי ''אסף, עידו מת''

אביו של עידו אביגל בן ה-6 שנהרג מרקטה: אני לא מאמין שהילד שלי נהרג, אסון גדול. אשתי בטיפול נמרץ, מונשמת. אני מחכה שתחזור לעצמה.

ערוץ 7 , ב' בסיון תשפ"א

אשתי אמרה לי ''אסף, עידו מת''-ערוץ 7
עידו אביגל ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה

אסף אביגל, אביו של עידו בן ה-6 שנהרג אתמול (רביעי) מפגיעת רקטה בביתו בשדרות, שיחזר את רגעי האסון.

בראיון לרשת כאן ב אמר האב: "לא מבין איך דבר כזה קורה, אני כועס על עצמי. אתמול היינו בבית והילדים היו קצת משועממים, אז אשתי יצאה איתם לבית של אחותה, שני בניינים לידינו. ואז הייתה אזעקה, אני נכנסתי לממ"ד בבית שלי.

''שלחתי הודעה, כפי שאנחנו רגילים, אבל אף אחד לא ענה. הלכתי לעבר הבניין ופתאום ראיתי שמפנים באמבולנס פצועה - אשתי. היא אמרה לי 'אסף, עידו מת'. אני לא מאמין שהילד שלי נהרג, אסון, אסון גדול. אשתי בטיפול נמרץ, מונשמת. אני מחכה שתחזור לעצמה", הוסיף אביגל.

עידו אביגל שהה במרחב מוגן בבית בשדרות, אך נפגע מרסיס שחדר דרך החלון הסגור. מותו נקבע בבית החולים ברזילי באשקלון. אימו נפצעה קשה מרסיס. אלוף פיקוד העורף אורי גורדין אמר כי מדובר באירוע טראגי שייחקר.

ראש העיר, אלון דוידי, פגש את האב בעת שהתבשר על מות בנו, חיזק אותו ומסר לו את תנחומי התושבים. "אנו כואבים את כאבה של המשפחה היקרה שהצטרפה לפני 4 שנים לקהילת שדרות ואיבדה הערב את בנם הרך. אנו דורשים מהנהגת המדינה להמשיך במבצע ולפגוע פגיעה אנושה בג'יהאד ובחמאס ובמנהיגיהם כדי להשיב את השקט לתושבי שדרות, עוטף עזה והדרום", אמר דוידי.