הצדקה והסגולה לפרי בטן בערב שבועות
הצדקה והסגולה לפרי בטן בערב שבועות צילום: שאטרסטוק

יש עומקים של כאב שרק מי שחווה אותם יודע עד היכן הם קודחים. כאב שכוסס ביום ומטריף בלילה, כאב שמתלווה לכל חיוך, איחול 'מזל טוב', ברית או חתונה.

דווקא שם, ממעמקים, מגיעה הסגולה הפלאית של המקובל ר' חיים פלאג'י זיע"א, מדובר במאה וארבעה שקלים בודדים שתורמים לצדקה בערב חג השבועות כלשונו העתיקה:

"ערב שבועות – יפריש צ"א (91) פרוטות וישלים על שיעור ב' פעמים ב"ן (כלומר: 52*2=104) ויתנם לתלמיד חכם עני ועניו, והוא תיקון לעוון אדם הראשון ועוון העגל והוא סגולה לחשוכי בנים ולקירוב הגאולה"

להעברת הסכום לצדקה לחצו כאן>>>

בכל שנה תורם הרב חיים קנייבסקי מאה וארבעה שקלים בערב חג השבועות לקופת הצדקה של ועד הרבנים. בתרומתו, מדגיש את הכח העצום של הסגולה הקדמונית ומורה דרך למאות זוגות שממתינים לילד.

השנה בהתייעצות עם גדולי ישראל הקימו בועד הרבנים פרויקט מיוחד של ילד כנגד ילד. עשרות ילדים רעבים מסתובבים ביננו, הפנים שלהם לא מסגירות את הסבל שעובר עליהם אבל הלב מלא צלקות.

ילדים בגילאי גן שחווים השפלה חברתית בגלל בגדים בלויים, ילדים שלא מצליחים להתרכז בסיפור בגלל שהקיבה שלהם ריקה.

כל תרומת 104 ₪ של זוג חשוך ילדים תעבור ישירות עבור ילד רעב שאבא שלו מוגדר תלמיד חכם עני ועניו (ע"פ הרב חיים פלאג'י זיע"א) ואז בערב חג השבועות ייסעו שליחי ועד הרבנים אל הכפר הערבי שונם יחד עם השמות לתפילה ויעתירו עבור כל הזוגות לישועה.

אז אם אתם מכירים אח אהוב, גיסה, חבר קרוב או קולגה בעבודה שעדיין בעמדת המתנה, תעבירו לנו שמות לתפילה וזכות הסגולה תעמוד להם לישועה במהרה!

לתרומה לחצו כאן>>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו