תמר זנדברג נטשה את האולפן בגלל איתמר בן גביר

חברת הכנסת תמר זנדברג נטשה את אולפן חדשות קשת אחרי שסיון רהב מאיר פנתה לחבר הכנסת איתמר בן גביר.

ערוץ 7 , ג' בסיון תשפ"א

עימות חריף בשידור בין חבר הכנסת איתמר בן גביר לבין חברות הכנסת קארין אלהרר ותמר זנדברג.

במהלך פאנל בחדשות 12 זנדברג עצמה יצאה במחאה מהאולפן עם כניסתו של ח''כ בו גביר מעוצמה יהודית. "אבל עם איימן עודה ואחמד טיבי את כן מוכנה לשבת?".

"עזבתי עכשיו את אולפן ערוץ 12 כשנכנס אליו כהניסט מורשע בעבירות הסתה לטרור וגזענות, שלדברי המפכ״ל אחראי לאינתיפדה. אי אפשר להיתלות ב'מעניין' או בחופש הביטוי כאשר זו הבמה שניתנת להמשך ההתססה והאלימות בזמן שאנחנו זקוקים להפך הגמור - לרגיעה. אני לפחות לא אתן לזה לגיטימציה", צייצה זנדברג.

קארין אלהרר הסבירה כי "כשחבר הכנסת הזה עומד במליאה ומדבר, אנחנו יוצאים. אם הייתה לי הרמפה, גם אני הייתי יוצאת. מדובר באדם מתסיס, שקורא בקבוצות וואטסאפ לאנשים לבוא עם מקלות ואלות".

בשלב זה בן גביר התערב בדיון ואמר לחברת הכנסת מיש עתיד: "את יכולה להסיר את החסינות הפרלמנטרית שלך שאתבע אותך?", כאשר לכך יו"ר הוועדה המסדרת ענתה: "יאללה יאללה". בן גביר הגיב "איפה קראתי לאנשים? תביאי לי דוגמה. את אמרת משהו חמור מאוד, אני קראתי לאנשים לבוא עם אלות? איפה אמרתי את זה?".

"אתה אדם מתסיס, אתה הלכת ופתחת לשכה בשייח ג'ראח כשידעת מה יהיו התוצאות, אני בזה לך". יו"ר עוצמה יהודית פעם נוספת ענה ואמר לה כי "את משקרת, אז תודי שאת משקרת. אני אתבע אותך".