אביב כוכבי וסגנו אייל זמיר
אביב כוכבי וסגנו אייל זמירצילום: דובר צה"ל

בגבול עזה נערכים עדיין כוחות צה''ל במוכנות שיא לקראת תמרון יבשתי אפשרי כנגד קיני המחבלים של החמאס והג'יהאד האיסלאמי, וזאת בהינתן פקודה מתאימה.

לוחמים בחטיבת חי"ר המילואים המובחרת "אלכסנדרוני", אשר מתאמנים בזמן השהיה, הביעו נכונות להילחם בכל מקום שיידרשו, וייחלו לכך שקברניטי המדינה יקבלו "את הפקודות הנכונות".

הלוחמים הוותיקים, בוגרי חטיבת גולני, הביעו את נכונותם לתגבר גם את כוחות משטרת ישראל בערים המעורבות: "אנו מוכנים להכנס עם האכזרית ללוד. שהמנהיגים יתנו את הפקודות הנכונות ונשמיד את האויב בכל מקום".

בתוך כך, בארגון תורת לחימה הפועל לקידום ושמירה על צה''ל כצבא יהודי מנצח, מחזקים בימים אלו של מבצע "שומר החומות" את פעולות הרמטכ"ל אביב כוכבי וההפצצות של תשתיות הטרור, אך קוראים לפגוע באויב עצמו בהיקפים גדולים בהרבה.

בארגון אף ביקרו את החלטת שר הביטחון גנץ, שלא לאפשר לכוחות צה''ל להגן על אזרחי ישראל מפני פורעים ערבים בתוככי המדינה: "זו צביעות מוחלטת של השמאל. בזמן הגירוש מגוש קטיף ראינו את חיילי צה''ל מופעלים כנגד אזרחים יהודים. המלחמה הנוכחית מקיפה את ירושלים, רמלה, לוד, עכו ועוד ערים בישראל, לצד גבול עזה.

''מי שלא יודע לסמן את האויב, ולחסלו - ימצא אותו בסבב הבא חזק ועוין יותר. חיל האוויר יכול וצריך לכתוש את האויב עצמו, ולוחמי צה''ל יכולים לעשות סדר בערים המעורבות", הוסיפו בארגון.