שישה שוטרים נפצעו בפיגוע דריסה בכניסה לשכונת שמעון הצדיק

שישה שוטרים נפצעו, שניים מהם באורח בינוני, בפיגוע דריסה בדרך שכם בכניסה לשכונת שמעון הצדיק (שייח' ג'ראח) בירושלים. המחבל נוטרל.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ה' בסיון תשפ"א | עודכן: 17:39

שישה שוטרים נפצעו בפיגוע דריסה שאירע אחר הצהריים (ראשון) בכניסה לשכונת שמעון הצדיק (שייח' ג'ראח) בירושלים. שניים מהשוטרים במצב בינוני והיתר באורח קל.

המחבל שביצע את הפיגוע נורה ונוטרל.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לפצועים ופינו אותם לבתי החולים הדסה הר הצופים, הדס עין כרם ושערי צדק.

מפכ''ל המשטרה רנ''צ קובי שבתאי והשר לביטחון פנים אמיר אוחנה נמצאים בזירת הפיגוע. נבדק האם אחד השוטרים שנפצעו בפיגוע נפגע מירי של חברו שכוון לעבר המחבל.

פראמדיק מד"א אבי שיף וחובש בכיר במד"א משה חמד סיפרו: "כשהגענו למקום הפצועים היו כולם בהכרה מלאה וסבלו מחבלות בגפיים. ביצענו בדיקות רפואיות והענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות ועצירת דימומים, הכנסנו אותם לאמבולנסים ולניידות לטיפול נמרץ ופינינו אותם לבתי החולים בירושלים כשמצבם יציב."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר בעקבות הפיגוע: "הכתובת הייתה על הקיר. אני זועק למעלה מחודש ומזהיר שבשכונת שמעון הצדיק קם קן צרעות של החמאס וכל עוד המשטרה לא תדביר ותחסל את קן הצרעות, ימשיכו הפיגועים להכות.

''אתמול זה היה כלפי תושבי השכונה היהודים, היום זה כלפי שוטרים. את הפארסה הזו צריכים לעצור ומיד. יש בשמעון הצדיק כמה עשרות של תומכי חמאס וטרור ובהם צריך לטפל". עוד הוסיף ח"כ בן גביר: "צריכים לגבות מהטרוריסטים מחיר כבד על כל פיגוע ולחזור לסיכולים ממוקדים, גם במזרח ירושלים".טוען....