לאה גולדין
לאה גולדין Photo by Hadas Parush/Flash90

לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין ז''ל המוחזק בשבי חמאס בעזה, דורשת את השבתו כחלק מכל הסכם להפסקת סבב הלחימה הנוכחי.

בריאיון לגולן יוכפז ולענת דוידוב ב־103fm ציינה כי זו שעת כושר שנכפתה עלינו, אך אין זמן נכון מזה להביא לסיומה את הסאגה שאיתה מתמודדת המשפחה כבר 7 שנים.

"מדינת ישראל משאירה 7 שנים חיילים מאחור", אמרה, "אנחנו לא באיזו אפיזודה של איומים ומלחמות. המלחמה פה כי כפו עלינו וכשאנחנו נפסיק לירות הם ימשיכו לירות. אנחנו במערכה שנכפתה עלינו, והנה מדברים על הפסקת אש. אתם יודעים שהדר נלקח גם בשלב כזה של הפסקת אש".

גולדין הדגישה: "זו לא בעיה אישית, אני לא שלחתי את הדר לעזה. צה"ל צריך להתעקש. די עם ההתלהמות, יש 40 אלף בריונים בעזה וצריך לחסל אותם".

לאה גולדין סיפרה כי מערכת הביטחון לא מנהלת איתה כל שיח, והוסיפה כי גם ניסיונותיה ליצור קשר עם לשכת רה"מ מעלים חרס. "שלא יפנו אותי לבלפור 5 ויגידו לי שיש מדיניות. 7 שנים מפציצים את הדרום, יורים טילים ואומרים שזו סופת ברקים. אני לא מפחדת מכלום אז אל תפחידו. אנחנו מנצחים, אנחנו גיבורים ואנחנו צריכים לדרוש את החיילים".

גולדין ביקשה מהמגישים להשמיע את קולה ואת המסר שלה, ולא להוריד מסדר היום את הדרישה להשבת הגופות, והיא סירבה לקבל את ההשערה שהשמיעה ענת דוידוב על כך שזה לא צפוי, ככל הנראה, לקרות: "אנחנו לוקחים בחשבון שזה כן יקרה. נמאס מהדמוניזציה. המילים הורגות אותנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו