זכתה בלוטו - וכיבסה את הכרטיס

אחרי שאף אחד לא דרש את מיליוני הדולרים בפרס הלוטו, הגיעה הזוכה- רק שהיא לא יכולה למצוא את הכרטיס

מתנאל ראט , ח' בסיון תשפ"א

זכתה בלוטו - וכיבסה את הכרטיס-ערוץ 7
כרטיס קטן שלא כדאי לאבד
צילום: iStock

כבר למעלה מחצי שנה שבר המזל שקנה את הכרטיס הזוכה בלוטו בקליפורניה לא הגיע לאסוף את כספי הזכייה. אישה מקליפורניה טוענת שהיא הייתה אמורה לזכות ב26 מיליוני הדולרים, אבל היא פשוט לא מצליחה למצוא את הכרטיס הזוכה.

האישה, שהעדיפה שלא לפרסם את שמה, טוענת שהיא קנתה את הכרטיס עם המספרים הזוכים כבר לפני כחודש, אבל שהיא לא מצליחה למצוא את הכרטיס. לדבריה, היא כנראה שכחה את הכרטיס בתוך הבגדים לפני שהכניסה אותם למכונת הכביסה, וכעת היא לא מצליחה למצוא אותו.

הסיפור על האישה, שלא ברור אם היא יותר ברת מזל או חסרת מזל, התפרסם במהירות בעולם, וגם המוכר בחנות בו נקנה הכרטיס נחלץ לעזרתה. יחד עם האישה הם הצליחו להוציא סרטון ממצלמות האבטחה בו נראה במפורש כי היא קונה את הכרטיס הזוכה.

אבל למרות הסרטון, חברת הלוטו טענה שלא ניתן להוכיח בעלות על כרטיס זוכה בעזרת סרטון ממצלמות האבטחה, כי הדבר "נוגד את חוקי הזכייה". לפי התקנון, הדרך היחידה להשיג את כספי הזכייה היא להראות את הכרטיס עצמו, או לפחות צילום שלה מחזיקה את הכרטיס מצידו הקדמי והאחורי.

בניסיון לשחזר את מה שקורה לכרטיסי לוטו שנשטפים בכביסה, היו גם כאלו שהחליטו לבדוק בעצמם מה קורה לכרטיסים במכונת הכביסה, והכניסו למכונה בגד ובתוכו כרטיס. כאשר הוציאו את הבגד הסתבר שלא רק שהכרטיס נרטב אלא שהוא התמוסס במים ונעלם לחלוטין, מה שככל הנראה גם קרה לאישה שאיבדה את הכרטיס שלה.

לאכזבתה של האישה, לאחר שהיא לא הצליחה להוכיח בעלות על הכרטיס, חברת הלוטו הודיעה כי כספי הזכייה יועברו לטובת הציבור ולבתי הספר שבאזור קליפורניה. אז גם אם אתם ממלאים כרטיסי לוטו וגם אם לא, בפעם הבאה שאתם מכניסים בגדים לכביסה, מומלץ לבדוק שוב אם הכיסים ריקים ליתר ביטחון.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!