בתום דו-קרב פנדלים: הפועל ת"א בגמר

אחרי 1:1 ב-120 דקות מול בית"ר ת"א/בת ים מהליגה השניה ו-6:7 בפנדלים, הפועל ת"א מעפילה לגמר גביע המדינה בכדורגל לראשונה מאז 2012

נרי וייס - ערוץ 7 , ח' בסיון תשפ"א

בתום דו-קרב פנדלים: הפועל ת"א בגמר-ערוץ 7
קלינגר. העפיל לגמר הגביע
צילום: פלאש 90

אין חדש. הפועל ת"א העפילה הערב (רביעי) לגמר גביע המדינה בכדורגל לאחר שגברה בתום דו-קרב פנדלים דרמטי ומותח במיוחד על היריבה העירונית מהליגה השניה, בית"ר ת"א/בת ים.

המשחק שנערך באצטדיון סמי עופר שבחיפה, בצל האזעקות בצפון הארץ מוקדם יותר היום ולאחר שכבר נדחה שלוש פעמים בשל ההסלמה במצב הביטחוני והירי הבלתי פוסק על כל חלקי הארץ, היה שחזור כמעט מדוייק של משחק חצי הגמר בין השתיים מ-2008.

אז, בית"ר ת"א הייתה מאוחדת עם קבוצת שמשון ת"א ושיחקה בליגה השלישית. כמו הערב, גם אז בית"ר הקטנה והפועל סיימו בתיקו 1:1 בתום 120 דקות של משחק ונגררו לדו-קרב פנדלים. כמו הערב גם אז, הפועל היא שניצחה והעפילה למשחק הגמר של מפעל הכדורגל השני בחשיבותו בארץ.

כמו ב-2008, גם הפעם בית"ר ת"א/בת ים יכולה להיות גאה על מה שעשתה במפעל הגביע, כשהדיחה בדרך לחצי הגמר שתי קבוצות מליגת העל בדמותן של קריית שמונה ובני סכנין והיוותה יריב ראוי ושווה כוחות לאדומים מת"א הערב במהלך המשחק. לצערה זה לא הספיק בכדי לחזור למשחק הגמר של המפעל לראשונה מאז 1977.

הפועל רושמת ניצחון 8 על בית"ר ת"א במשחקי הגביע מאז קום המדינה, וחוזרת למעמד הגמר לראשונה מאז 2012, אז גם סיימה עם התואר השני הכי יוקרתי בכדורגל הישראלי. האם גם הפעם?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il