חתולים
חתוליםצילום: iStock

כשאנחנו הולכים לקנות לנו מוצרי מזון בסופרמרקט, באופן טבעי אנחנו בוחרים אך ורק מזון איכותי, בריא, מזון שמתאים לצרכים שלנו, בין אם הם מיוחדים ויוצאי דופן ובין אם הם רגילים, סטנדרטיים. אנחנו לא נקנה מוצרי מזון שיכולים לגרום לנו לחלות או לסכן את מצב בריאותינו בצורות שונות. היום, יותר מתמיד, אנחנו מודעים לחשיבות של צריכת מזון בריא מגיל מוקדם ובמשך כל החיים.

זה נכון לא רק לגבנו, אלא גם לגבי חיות מחמד אותן אנחנו מגדלים בבית, בין אם מדובר בכלב, חתול, או שניהם ביחד. גם במקרה שלהם, יש חשיבות רבה לצריכת מזון איכותי וטוב, צריכת מזון שיכולה לשמור ואף לשפר את מצב בריאותם.

אם אנחנו מחפשים קטלוג של מוצרי מזון בריא ואיכותי, עלינו לרכוש את מוצרי קונטיפט. חברה שמייבאת לישראל מגוון רחב של מוצרים ומותגי מזון לכלבים וחתולים מכל העולם. מוצרים אלו נחשבים איכותיים מאוד ומכילים בתוכם את המרכיבים החיוניים לכל כלב וחתול על פי הצרכים שלו.

מי שבוחן את קטלוג חברת קונטיפט יכול למצוא שם מגוון רחב של מוצרי מזון, יבש, רטוב, חטיפים וממתקים אשר כל אחד מהם מיועד לסוג מסוים של כלב או חתול, על פי מאפיינים מסוימים. כך אנחנו יכולים לבחור באופן ספציפי את הצרכים שלהם, מבלי לחשוש שנגרום נזק למצבם הבריאותי.

למה חשוב לקנות מזון בריא לכלב או לחתול שלנו?

יהיו שיטענו, שכלבים וחתולים יכולים לאכול הכל, ולראיה, אם אנחנו לא היינו מאמצים אותם, אז הם היו מסתובבים לבד בשטח ושם סביר להניח, הם היו אוכלים כל מה שהיו מוצאים. זה נכון אך זה לא אומר שכך צריך להיות או שזה היה בריא עבורם. בדיוק כמו שבני אדם במצב הישרדות היו אוכלים כל דבר, כך גם כלבים וחתולים. בדומה לבני אדם, גם עבורם זה לא המצב האידיאלי.

כשאנחנו מספקים לכלבים או לחתולים שלנו מזון בריא, אז למעשה אנחנו עוזרים להם לצרוך מרכיבים שיכולים לחזק אותם, לשפר את המערכות הפנימיות, במקרים רבים אפילו לעזור להם להתמודד עם מחלות וקשיים ואולי גם לרפא אותם (אם מדובר במזון רפואי), וכן לשפר את איכות השיניים והלסתות, פרווה וחלקים אחרים בגוף.

כיצד חברת קונטיפט יכולה לעזור?

כאמור, קטלוג החברה כולל מגוון רחב של מוצרי מזון, יבש, רטוב, חטיפים וממתקים. לא מדובר במוצרים סטנדרטיים, אלא במותגים המובילים בעולם, כמו למשל פרו'צויס, נורט פאוו, סמס פיילד ועוד.

מדובר על מותגים שמוכרים את המוצרים שלהם בכל העולם, אחרי מחקר מעמיק ותהליך פיתוח איכותי, אשר בסופו מתקבל מוצר מותאם ספציפית לכלבים וחתולים על פי הצרכים שלהם, בין אם זה גיל, משקל, מבנה ועוד. כל זה, כאשר כל מוצר מגיע עם מרכיבים חיוניים ובטעמים שונים.