אל תתנו להם להשתעמם בבית

אלפי תלמידי כיתות ט'-יא' מסיימים בקרוב את שנת הלימודים ומתחילים חודשיים ללא מחויבויות ומסגרת לימודית וכולם מחפשים איך להנות!

בשיתוף 'הר ברכה' , ט' בסיון תשפ"א | עודכן: 15:43

אל תתנו להם להשתעמם בבית-ערוץ 7
מחנה תורני הר ברכה
יח"צ

החופש הגדול יוצא לדרך לאחר שנה ארוכה בזום ולכן הקיץ הזה מוצאים מסגרת - הקיץ הזה הולכים למחנה קיץ תורני!

בישוב הר ברכה בשומרון מתקיים מחנה וזאת הזדמנות שלא תרצו לפספס. ישיבת הר ברכה פותחת את דלתה בשנה החמישית למחנה ברמה אחרת! המענה המושלם להוצאת אנרגיות חיוביות בבית המדרש ומחוצה לו.

מחנה קיץ תורני משלב לימוד תורה איכותי וחוויתי עם כיף ואטרקציות, לבין לימוד תורה איכותי ומעמיק בליווי צוות רבנים ואנשי חינוך של ישיבת הר ברכה, ביניהם ראש הישיבה – הרב אליעזר מלמד, הרב גור גלון, הרב יזהר אשור ועוד.

רוצים לשמוע עוד פרטים על המחנה? מוזמנים להתכתב בווצאפ

לשבוע ימים, מיום שני כ"ה תמוז עד ב' באב תשפ"א (5/7-11/7/2021) ישיבת הר ברכה מארחת את משתתפי המחנה. במחנה יש הזדמנות ליצור חברויות, ללמוד תורה ולהנות ממגוון פעילויות ואטרקציות. הימים מלאים בשיעורים, חברותות, סיורים וטיולים, רכיבה על סוסים, מפגשים עם רבני הישיבה, סדנת עזרה ראשונה, שו"תים בסוגיות המעסיקות את בני הנוער, סדנת מנהיגות, ODT, שבת מרוממת ועוד.

הסעות למחנה יצאו מירושלים ומפתח תקווה ויעמדו לרשות הנרשמים גם בחזור. הלינה תתקיים בבית הארחה פנינת השומרון, הסמוך למבנה הישיבה, ושם מקבלים הכל במקום, מצעים מגבות ואפילו שמפו. הסעודות יתקיימו בחדר האוכל של הישיבה ויכללו ארוחות בשריות וחלביות, המוכנות במקום ע"י צוות המטבח הנפלא של הישיבה.

למה אתם מחכים?

בואו להנות מהטבה משמעותית באמצעות הרשמה מוקדמת עד לתאריך כה' סיוון (5/6).

לנערים המתגוררים בדרום או בערים המעורבות - אנו עומדים איתכם במהלך התקופה הקשה הזו, מזדהים ומחזקים אתכם! תושבי הדרום והערים המעורבות מקבלים הנחה נוספת לאורך כל ההרשמה - 10% הנחה.

עלות המחנה: 785 ₪. לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד כה' סיוון (5/6) – 600 ₪ בלבד!

רוצים לשמוע עוד פרטים על המחנה? מוזמנים להתכתב בווצאפ

לפרטים נוספים והרשמה >>