אלעד ברזילי
אלעד ברזילי צילום: ללא קרדיט

בני משפחתו של אלעד ברזילי, שנפגע אנושות בעיר עכו בלינץ' שביצעו בו פורעים ערבים, פנו לפני כניסת השבת (שישי) במכתב לרה"מ נתניהו ולראשי הסיעות הלאומיות בכנסת בני גנץ, אריה דרעי, משה גפני, נפתלי בנט, גדעון סער ובצלאל סמוטריץ' וקראו להם שלא להקים ממשלה עם נציגי אויבי ישראל.

עוד קראו בני המשפחה לראשי הסיעות להקים ממשלת חרום לאומית כתשובה לטרור.

"המראות הקשים שראינו בימים האחרונים והכאב האישי שחווינו עת הוכה בעיר עכו, ללא רחם, בעלי, בננו ואחינו היקר אלעד ברזילי הי"ו, עד כדי סף מוות, רק בשל היותו יהודי בארץ ישראל, אינם נותנים לנו מנוח", פתחו בני המשפחה את מכתבם, "עיני כל ישראל נשואות אליכם! אנו מתחננים ומפצירים בכם: אל תהיו שותפים בממשלה עם נציגי האויב, אשר הלהיטו את הרוחות ונתנו יד לפגוע אנושות באלעד. הקימו כעת ממשלת חירום לאומית, כי אנשים אחים אנחנו. הסירו מסדר היום את האפשרות הנוראית של ממשלה עם אויבי ישראל!" קראו בני המשפחה לראשי הסיעות".

עוד הוסיפו בני המשפחה במכתבם "היכנסו כולכם תחת המשימה הלאומית להקים ממשלה חזקה ואמיצה, ממשלה שיהיה לה את העוז והעוצמה יחד עם תמיכה ציבורית רחבה, להכות באויבינו מבית ומחוץ ולהביא להכרעת המערכה, ללא מורא ופחד. ימים גדולים לפנינו. ימים שמחייבים אותנו לגדול ואין זה הזמן להתעסק בזוטות", נכתב.

לסיום ביקשו מראשי הסיעות להניח את המשקעים בצד, ולפעול למען נפגעי הטרור, ולמען מאות האלפים שישבו בימים האחרונים במקלטים וכן לכלל הציבור להרבות באהבה ואחווה "אנא מכם, הניחו בצד את משקעי העבר והיכנסו כולכם לממשלת חירום לאומית למען אלו שנהרגו על קידוש ה', למען אלו שהוכו עד זוב דם, למען מאות אלפי ישראלים יושבי הממ''דים והמקלטים, למען הדור הזה ולמען הדורות הבאים.
ובהזדמנות זאת, אנו פונים לכל אחד ואחת מעמנו לעשות ככל שיש בידו על מנת להרבות את האחווה והשלום בתוכנו ובזכות זה יביא הקב''ה רפואה שלמה למכותינו. "חזק ונתחזק בעד עמינו ובעד ערי אלוקינו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו