ח"כ מיכל וולדיגר
ח"כ מיכל וולדיגר צילום: חזקי ברוך

המפגש השנתי של מרכזי הנוער דאורייתא ומקום לב של ארגון OU ישראל נערך הבוקר (ראשון) בהשתתפות חה"כ מיכל וולדיגר מהציונות הדתית.

היום עסק בהיערכות הצוות החינוכי לפעילויות ודרכים לתמיכה וחיזוק בני הנוער בימים אלה שמהווים המשך ישיר למשבר הקורונה המתמשך שפקד אותם.

חה"כ וולדיגר ציינה בדבריה כי "בעת הזו חיזוק החוסן הנפשי בקרב בני הנוער הוא הדבר החשוב ביותר. ישנם אנשים חסרי ידיים או רגליים שהצליחו לכבוש את פסגת האוורסט, אבל אדם חסר רצון ומוטיבציה לא יוכל לעשות זאת. לכן נושא חוסן נפשי ומנטלי הוא גורם בעל משמעות מכרעת כל כך בחיינו.

עוד ציינה וולדיגר כי "הופקדה בידיכם אחריות גדולה מאוד לעיצוב עתידם ודרכם של בני הנוער במרכזים. הקשיבו לצרכיהם האישיים, מה כואב וחסר להם ודברו איתם בגובה העיניים ללא חשש. אני רוצה להודות לכם, אנשי ה-OU בישראל על עבודת הקודש שאתם עושים ועל כך שאתם מהווים דוגמה ומופת לעשייה חברתית וערכית שמובילה לתיקון עולם".

סמנכ"ל OU ישראל וראש מרכזי הנוער חיים פלזנר ציין במהלך המפגש: "אנו מצויים בתקופה מורכבת, עם גזרות רבות שנפתחו עלינו. יושבים כאן היום אנשים עובדי הארגון שגרים בקו האש ביישובי עוטף, וכן בערים המעורבות שחוו תקופה מורכבת מאוד ומנסים לאסוף את שברי הפורענות. אלו אנשים שמצויים תמיד בחזית העשייה, ובימים אלו הם דואגים לחזק ולהעצים את בני הנוער שחווים תקופה קשה".

חברת הוועד המנהל של ה-OU שמלווה את השלוחה בישראל מטעם הארגון בניו יורק, אסתר ווליאם, ברכה את אנשי הצוות של מרכזי הנוער. העבודה שאתם עושים בימי שגרה היא חשובה, אך בתקופות הללו היא קריטית אף יותר".

מנכ"ל OU ישראל הרב אבי ברמן אמר סיכם את היום באומרו: "אני רואה את ההתמסרות ואת ההובלה של אנשי צוות הOU שעושים לילות כימים על מנת לקדם ולהעצים את מרכזי הנוער. התקופה הנוכחית טומנת בחובה אתגרים חסרי תקדים, ובני הנוער שלנו חווים זאת בעוצמות גבוהות ביותר, והעובדה שיש להם מדריכים ומנהלי סניפים כמוכם שמוסרים את נפשם למענם, בכל זמן ושעה, היא מכרעת עבורם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו