אחרי הקורונה: המלונות מכינים חופשות "כמו בחו"ל"

במלון כינר אשר על שפת הכינרת נערכים לאירוח בחודשי הקיץ החמים. השנה במיוחד, בגלל מיעוט הטיסות לחו"ל, מתכוננים לתפוסת חדרים מלאה.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ד בסיון תשפ"א

אחרי הקורונה: המלונות מכינים חופשות "כמו בחו"ל"-ערוץ 7
מלון כינר
צילום: יחצ

לקראת הקיץ, ולאור מגבלות הקורונה שבמדינות רבות עדיין משתוללת, מתכוננים במלון "כינר" שעל שפת הכינרת לתפוסת חדרים מלאה.

מלון כינר עבר בתקופה האחרונה שיפוץ נרחב, חדריו שודרגו באופן משמעותי וכך גם המרחבים הרבים הנמצאים במלון.

אופי האירוח בחודשי הקיץ שונה מאירוח בשאר השנה, כך אומרת הדר רוזמרין מנהלת השיווק של המלון. היא מסבירה כי בניגוד לשאר ימות השנה, בקיץ המלון מתבסס על פלח השוק הפרטי ולא על קבוצות וארגונים. "אנחנו מכינים המון תוכן. יהיו המון פעילויות והמון תוכן בקיץ במלון כינר. מדובר בפעילויות ייחודיות לחודשי הקיץ".

בין הפעילויות הרבות שמתוכננות אפשר למנות מאהל בדואי וגמלים, עלייה במסוק סביב הכנרת, הופעות של האומנים איציק אורלב, אציק אשל וקובי ברומר, ערב עדות, כשרונות צעירים, עונג שבת ביום חמישי בלילה הכולל טשולנט ולימוד, אומן חושים, פינת ליטוף, מופע קסמים, מיני לונה פארק לילדים, מופע בלונים, מתנפחים לילדים ועוד.

"אנחנו מתכוננים לתפוסה מלאה", הדגישה. "השנה במיוחד, מאחר ואין חו"ל אז השנה במיוחד אנחנו מתכוננים לביקוש מאוד גבוה".

להזמנת חופשה במלון כינר לחצו כאן

כינר ביזנס

בסוף השבוע האחרון השיקו במלון כינר את מחלקת "כינר ביזנס". לדברי רוזמרין, "המטרה הייתה להראות את היכולות שלנו בארגון כנסים".

הנהלת המלון בהפקת חברת הפרסום "אשחר & more" אירחה בסוף השבוע, לרגל השקת כינר ביזנס, כ-50 מנהלי מוסדות וארגונים ממרחבי הציונות הדתית. המשתתפים נהנו מהרצאה של היועץ האסטרטגי רונן צור שעסק בסוגיית ההשפעה, מופע מול הכנרת של הזמר קובי אוז וסיור מיוחד על גבול סוריה ביום שישי.

במהלך השבת נהנו המשתתפים, לצד תפילות בהובלת הפייטן אבי מילר, משיעור של הרב יוסף צבי רימון יו"ר ארגון סולמות. לקראת צאת השבת נערך פאנל מעורר במיוחד שעסק בשאלה שהעלה העיתונאי ינון מגל בציוץ ויראלי במיוחד בחשבון הטוויטר שלו - האם תם עידן הציונות הדתית? בפאנל, בהנחיית יונתן דובוב מנכ"ל הגולה, לקחו חלק אברהם דובדבני יו"ר קק"ל, דוד הדרי מנכ"ל אמונה, אבי סולימן יו"ר הפועל המזרחי ועו"ד יצחק לקס מנכ"ל קרן קהילות.

רוזמרין הוסיפה כי המיקום והמרחב של המלון הופכים אותו למקום אידאלי לעריכת כנסים בציונות הדתית. "המיקום שלנו הוא מיקום מדהים על שפת הכינרת", אמרה. "כשמגיעים לכנס אצלינו לא בורחים לעיר, אלא נמצאים ממש בתוך הכנס המקצועי. אנשים לא מתעניינים בדברים אחרים אלא נמצאים ממש בתוך הכנס".

"המיקום זאת נקודה חזקה", הדגישה. "עם היופי של הכינרת ועם מה שמציע המלון לעסקים - חדרי הישיבות, אולמות כנסים, האוכל הנהדר שיש לנו, רמת החדרים ששודרגה מאוד. המלון עבר שיפוץ נרחב".

"במלון יש מקום רחב לעשות אירועים", ציינה. "המלון משופע במרחבים ואפשר לעשות המון פעילויות בהמון צורות. אפשר לשלב פעילויות בטבע, ראפטינג, רכיבה על סוסים, סיורים. אפשר לשלב, בזכות המיקום הנהדר בגולן, גם סיורים בסטייל כדוגמת סיורים ביקבים הרבים שיש באזור לצד מבשלות הבירה. זה שילוב שבכנסים מאוד אוהבים".

להזמנת חופשה במלון כינר לחצו כאן