עומר אדם ונועה קירל
עומר אדם ונועה קירל צילום: יח"צ

עומר אדם ונועה קירל נפגשו באולפן והחליטו שדווקא עכשיו, ברגע שנגמר המבצע, אנחנו צריכים לזכור שאסור לאבד תקווה.

"אז לקחנו את ההמנון האדיר שלנו", הם מספרים, "זה שממלא לנו את הלב והנשמה בגאווה בכל פעם שאנחנו שרים אותו, הוספנו לו מילים נוספות של תקווה בעברית ובאנגלית ורתמנו גם שני אמנים בינלאומיים ענקיים ששיתפו איתנו פעולה".

האמנים הבינלאומיים הם המפיק והמעבד המוזיקלי Scott Storch שעבד בין היתר עם ביונסה וג'סטין טימברלייק והראפר LunchMoney Lewis שהלהיט שלו "Bills" היה להיט ונכנס למצעדים בכל רחבי העולם.

זהו שיתוף הפעולה הראשון בין עומר אדם לנועה קירל והבחירה בטיימינג הספציפי הזה, בדיוק בשבוע שבו הסתיים המבצע הצבאי ולאחר שנה קשה מנשוא שעברה המדינה והאזרחים, לצד הבחירה לשלב את המנון המדינה "התקווה" מעבירה מסר של גאווה, אופטימיות, איתנות ותקווה מחדדת את הפטריוטיות הגדולה של השניים ואת אהבתם לעם ישראל. בנוסף, השניים החליטו כי כל ההכנסות מהשיר יועברו לאגודה למען החייל.

"וואו איזו שנה עברנו", כותבים קירל ואדם, "קורונה שיבשה את החיים של העולם כולו ועצרה לנו את כל הכיף, שיבשה לכולנו את התוכניות והזכירה לנו שאנחנו בעצם לא קובעים כלום. ואז כשכבר יצאנו מזה ראשונים וכמו גדולים והתחלנו לעוף בחזרה, בא עלינו האסון הנוראי במירון, בחגיגת ל"ג בעומר, בעיצומה של ההילולה. הלם גדול. כאב בלתי נתפס".

"ואז מבצע שומר החומות, טילים, לילות ללא שינה, מקלטים, פחדים. כולנו מרגישים מה עוברים תושבי הדרום במשך כל כך הרבה שנים. החיילות והחיילים שלנו בחזית, חייל האוויר עובד סביב השעון וכיפת ברזל מזכירה לנו שאנחנו ברי מזל ושאנחנו חכמים וחזקים".

"ואז מהומות ברחבי המדינה כולה, שנאה, אלימות, פחד ברחובות. והאסון בערב שבת בבית הכנסת בירושלים. והעולם, נראה שהוא כולו נגדנו. אנטישמיות ברחבי העולם, הפגנות, יהודים מושמצים ומותקפים. קשה לנצח מלחמה ברשתות חברתיות. מה עוד? אלוהים שישמור עלינו".

"אז אנחנו מזכרים לכם שאין על העם שלנו ועל החיילים שלנו ושאסור לאבד תקווה! בעזרת השם שיבואו עלינו ימים טובים ושנחזור להיות עם אחד בלב אחד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו