אירוע לציון 30 יום למותו של יהונתן חברוני ז״ל באסון במירון

במלאת 30 לאסון במירון בהילולת רשב"י, יערך בבית המדרש בגבעת שמואל אירוע לזכרו של יהונתן חברוני בסימן הארת פנים וחיזוק הקשר האישי.

, ט"ו בסיון תשפ"א

אירוע לציון 30 יום למותו של יהונתן חברוני ז״ל באסון במירון-ערוץ 7
יהונתן חברוני ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה

עוד לא יבשו הדמעות מהאסון הכבד שפקד אותנו וכבר הגענו לציון יום ה-30 לזכרו של יהונתן חברוני ז״ל, אחד מ-45 הרוגי האסון הכבד בהר מירון שהיה אברך בבית המדרש בגבעת שמואל.

כ- 50 אברכים לומדים מידי יום בית המדרש, בנוסף אליהם בית המדרש משמש כלב פועם עבור כל תושבי העיר והסביבה, שעוברים ופוקדים אותו בכל שעות היום, מלימוד תורה קצר, חברותא בערב או בבוקר ומנייני תפילות במהלך היום.

חבריו של חברוני מספרים כי החלום של יהונתן היה החיבור בין אנשי התורה שיושבים ולומדים בקביעות לבין אנשי המעשה שיוצאים בכל בוקר לעבודה. חיבור פשוט ע״י הארת פנים ובחיזוק הקשר האישי, הוא האמין בחיבור ורצה להעמיק אותו.

ביום ה- 30 לזכרו אנו רוצים ללכת באורו ולתת דגש על השילוב והחיבור המיוחד של תורה ומעשה ולקיים לימוד מרוכז של כ- 150 חברותות ולסיים את הש״ס בערב אחד, לעילוי נשמתו הטהורה. אנו קוראים לכל מי שרוצה לקחת חלק, להצטרף אלינו ביום חמישי ט״ז בסיוון, להיות שותף בערב המיוחד הזה ולחזק את החיבור בין לומדי בית המדרש לתושבי העיר והסביבה.

הרשמה לחברותא בקישור המצורף>>

אירוע לציון 30 יום לפטירתו בטרם עת של יהונתן חברוני ז״ל
צילום: סית המדרש גבעת שמואל