משה ליאון בכנס מועצות התלמידים בירושלים
משה ליאון בכנס מועצות התלמידים בירושלים צילום: דוברות עיריית ירושלים

ראש העיר ירושלים משה ליאון הכריז בכנס מועצות התלמידים והנוער בבירה: מרכז מא"י לנוער יעבור למתחם חדש בבית אגרון בעיר.

בכנס השתתפו בני הנוער המובילים במועצות הבית ספריות והשכונתיות. הם דנו במגוון סוגיות ודרכים ליצירת פעילויות חברתיות ומעורבות בקהילה ובבית הספר.

הדיונים נעשו תוך יצירת שיח אקטואלי על המצב הביטחוני-חברתי בעיר, שיתוף פעולה ולמידה ממיזמים הפועלים בבתי הספר השונים.

יו"ר מועצת התלמידים העירונית, שקד ברקת, הציגה בפני ראש העיר את האמירה שבני הנוער בחרו לאחר השיח בסדנאות - "זה הזמן להתעורר - נוער ירושלמי יוצר עתיד אחר".

ראש העיר, משה ליאון, בירך את בני הנוער הירושלמים שהשתתפו בכנס ושיבח את פעילות מועצת התלמידים והנוער העירונית בתקופת הקורונה, פעילות אשר זיכתה את בני הנוער בתואר "מועצת הנוער המצטיינת בתקופת הקורונה" וזאת על אף העובדה כי לא התקיימו לימודים בתקופה זו.

"בני הנוער הירושלמים עברו בתקופת הקורונה אתגרים רבים, אשר יצרו ריחוק חברתי", אמר ראש העיר. "על אף זאת, לא פסקה פעילות מועצות הנוער ועל כך אתם ראויים לכל שבח. אנו פועלים כל העת לייצר בירושלים עתיד, בשבילכם בני הנוער הירושלמים. זהו עתיד שבו כל בני הנוער בעיר, ללא הבדל מגזר ואזור מגורים יוכלו לחיות בה בשקט ובשלווה".

כאמור, במהלך דבריו, הכריז ליאון כי מרכז מא"י הפועל תחת המחלקה לנוער שבאגף חברה ובמסגרתו פועלות מועצות התלמידים והנוער, יעבור לבית אגרון במרכז העיר, זאת במטרה להפוך את המרכז לנגיש עבור כלל בני הנוער בעיר, תוך מתן מקום פעילות מרכזי לפעילותם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו