האם סידורי הושבה לחתונה באמת מקלים על האורחים? יצאנו לבדוק

סידורי הושבה לאירוע לא רק שמקלים על בעלי האירוע, אלא מאפשרים לאורחים ליהנות מאירוע מלא בסטייל וכמובן להתחיל את החגיגה ברגל ימין.

תגיות: חתונה
תוכן שיווקי , ט"ו בסיון תשפ"א

האם סידורי הושבה לחתונה באמת מקלים על האורחים? יצאנו לבדוק-ערוץ 7
שולחן בחתונה
צילום: יח"צ

כן, כבר כולם יודעים שסידורי הושבה הם חלק מרכזי מהאירוע, אבל האם הם באמת מקלים על האורחים, או שהם נועדו לעשות סדר לבני הזוג? מסתבר שגם וגם.

סידורי הושבה לאירועים ובמיוחד לחתונות הפכו ממזמן לשורה משמעותית ברשימת הצ'ק ליסט לחתונה, ונראה שמשימה זו מקבלת מקום של כבוד בשל החשיבות שלה. אז ראשית, נסביר ששירות זה מיועד לאפשר לאורחים להגיע בסטייל לחתונה, כאשר ממתינים להם דיילים ודיילות בכניסה ומושיבים אותם במקומם. אבל לא רק, השירות לרוב כולל גם אישורי הגעה לאירוע, ולכן על פי כמות המוזמנים הצפויה להגיע מתכננים את ההושבה לפי מספר השולחנות והמקומות באולם.

עד כמה סידורי הושבה חוסכים לנו כסף?

מסתבר שהרבה מעבר למה שאתם חושבים. כידוע, כיום אולמות אירועים מחייבים את המנות לפי מספר כסאות, למרות שאולי כמה כסאות יישארו פנויים, וודאי אם לא תתכננו היטב את סידורי ההושבה באירוע. אבל לא רק, האולם נותן באופן טבעי אפשרות לפתיחת לפחות 2-3 שולחנות רזרבה, וכמובן האינטרס של האולם שתפתחו כמה שיותר שולחנות, אך אם תדאגו להושיב את האורחים בצורה חכמה, לא תצטרכו לפתוח שולחנות רזרבה.

רק נציין שכחלק משירותי הושבה לאירוע, הדיילים והדיילות דואגים לשלב אורחים בשולחנות, כך שאם מישהו לא הגיע, יישב במקומו אורח אחר, כך שלא תצטרכו לפתוח שולחנות רזרבה. רק נציין שכל שולחן שכזה מחויב במחיר מלא, כלומר אם יש בו 10 מקומות והתיישבו 4 אורחים, תשלמו על מחיר מלא. אם כך, מדובר בחיסכון עצום לבעלי האירוע.

אז רגע, איך השירות מקל גם על האורחים?

נכנסים לאולם בסטייל

עם סידורי הושבה לחתונה, קבלת הפנים של אורחים תהיה מפתיעה במיוחד, הרי כבר בכניסה יקבלו אותם דיילים ודיילות אדיבים בסבר פנים יפות ויחלקו להם שמפניה וכמובן גם פתק עם מספר השולחן. אין ספק שהאירוע יקבל תדמית חיובית, בדיוק כמו שאירוע יוקרתי צריך להתחיל.

אין עומס בכניסה לאולם

כידוע, בסיום החופה נוצר עומס בכניסה לאולם, כל אחד רץ לתפוס מקום לחברים ולבני המשפחה, אך כאשר נעזרים בסידורי הושבה לאירוע הכל נראה אחרת לגמרי! הדיילים והדיילות יקבלו את פני האורחים, כך שהם לא יהיו מבולבלים וכל אחד ידע את מספר השולחן שלו.

אורחים ישבו עם בני המשפחה או החברים

כאשר חברה חיצונית מתכננת את ההושבה, היא מתייחסת לכל בקשה שלכם, ולכן ההושבה מתוכננת מראש על פי המשפחה וגם שולחן מרכזי של חברים על פי קבוצות. כמובן שהחברה מוצאת פתרונות יצירתיים כדי שכולם ישבו יחד ויהיו מרוצים. רק לסבר את האוזן, כשאין שירות שכזה, האורחים יושבים בצורה מבולגנת ואז נוצרים "חורים". וכמו שאמרנו, כיסא ריק הוא בזבוז של כסף.

ליווי יוקרתי למקום ההושבה

כחלק משירותי הושבה לחתונה, הדיילים והדיילות ילוו את האורחים לשולחן שלהם או יכוונו אותם לשולחן המיועד, כך נחסך מהם לטייל בין שולחנות ולהתחיל לחפש את מספר השולחן שלהם. דבר זה יעיל מאוד באירועים גדולים של מאות מוזמנים, הרי דמיינו שהאורחים צריכים להסתובב בין עשרות שולחנות ולהתחיל לחפש את מספר השולחן שלהם.

לסיכום, סידורי הושבה לאירוע לא רק שמקלים על בעלי האירוע, אלא מאפשרים לאורחים ליהנות מאירוע מלא בסטייל וכמובן להתחיל את החגיגה ברגל ימין.

להזמנת שירותי הושבה לחתונה במחירים מפתיעים, לחצו כאן

מאת: WEWRITE כתיבת תוכן שיווקי