חתונה באוויר
חתונה באוויר צילום: iStock

אצלנו בארץ הקורונה כבר מרגישה רחוקה, אבל בהודו חוקי הריחוק החברתי עדיין בשיאם. זוג שרצה להתחתן הצליח לעקוף את הנחיות הקורונה כשהחליט להתחתן בשמיים על מטוס, רק שלא טרח לעדכן את חברת התעופה על התכנון שלו.

זוג שהתחתן בימים האחרונים בהודו נלקחו לחקירה בעקבות חשד על אי שמירת חוקי הריחוק החברתי של הקורונה. כיום, חל איסור בהודו על התאספות של למעלה מ50 אנשים באותו החדר, אך למרות החוק, בני הזוג ביקשו לערוך חתונה של למעלה מ150 איש יחד.

בצעד יצירתי במיוחד, החליטו בני הזוג לקנות את כל 170 המקומות בטיסה קצרה בתוך הודו ולהעביר את הכרטיסים לאורחי החתונה ולצלמים. במהלך הטיסה, שארכה כשעה, בני הזוג הספיקו לערוך את טקס החתונה, לשמוח יחד עם כל האורחים וכמובן להעלות סרטונים של החתונה לרשת- דבר שלבסוף הפליל אותם.

חברת התעופה עצמה פחות התלהבה מהחתונה האווירית וטענה כי בני הזוג והאורחים לא שמרו על כללי הבטיחות במהלך הטיסה ולא הקפידו על ריחוק חברתי ועל עטיית מסכות. לטענת החברה, המשפחה שקנתה את כל המקומות אמרה להם שהם קונים את הכרטיסים בשביל לטוס למסיבה לאחר החתונה, ולא נאמר להם כי החתונה תהיה על המטוס עצמו.

בעוד חלק מהגולשים נהנו מהיצירתיות של בני הזוג, גולשים רבים התריעו שחתונה כזאת עשויה להיות "מפיץ על" שתקשה על המלחמה במגיפה. כך למשל בשנה שעברה איש דת הודי ערך כינוסים רבים וגרם להדבקה של כ15 אלף אנשים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו