העיתונאי החרדי פרגן לעידית סילמן

העיתונאי החרדי ישראל כהן פרגן לח"כ עידית סילמן שפועלת למען משפחות נספי מירון. "נראה שיש לנו אשת עשייה אמיתית". גם בנט הצטרף.

יהונתן גוטליב , ט"ז בסיון תשפ"א

העיתונאי החרדי פרגן לעידית סילמן-ערוץ 7
ישראל כהן
באדיבות המצלם

העיתונאי החרדי ישראל כהן פרגן היום (חמישי) לח"כ עידית סילמן (ימינה) כשמנה את פועלה למען משפחות ההרוגים באסון במירון.

"השבוע צייצתי על עזרתה של ח"כ עידית סילמן למשפחה של נספי אסון מירון להגיע ארצה ל'שלושים'", כתב כהן, איש 'קול ברמה', בחשבון הטוויטר שלו.

"מאז אני שומע עוד עדויות על העשייה שלה למען המשפחות, מסיוע באבו כביר כדי להביא לקבורה לפני שבת, ניחום אבלים וסיוע מול בירוקרטיות. נראה שיש לנו אשת עשייה אמיתית", כך ישראל כהן.

יו"ר 'ימינה' ח"כ נפתלי בנט שיתף את דבריו של כהן וכתב: "ח"כ עידית סילמן עובדת כ-18 שעות ביממה כדי לעזור לאנשים. יש בה מסירות נדירה. התברכנו בה".

עיתונאי חרדי נוסף פרגן לסילמן בהקשר לאסון במירון. "הבוקר קיבלתי מייל מאדם שליווה את אחת ממשפחות ההרוגים במירון", כתב חיים יעקובזון בחשבון הטוויטר שלו. "הוא מספר: 'חיכינו שעות מחוץ למכון לרפואה משפטית, לא התעניינו בנו. כשהגענו לשלב של הזיהוי הפיזי היו מלא עיכובים, פתאום משום מקום הגיעה עידית סילמן, והיא פשוט טיפלה בהכל עד שזיהינו את הגופה'. שאפו ענק לעידית".

גם ח"כ סילמן עצמה הגיבה: "דאגה למשפחות שחוו אסון נוראי שכזה היא חובתי המוסרית. אמשיך לעמוד לצד המשפחות ולסייע להן ככל שיידרש".