"ערוץ אפס"
"ערוץ אפס" צילום: תאגיד השידור ''כאן''

"ערוץ אפס", תוכנית סאטירה חדשה בתאגיד השידור "כאן", שידרה הערב (חמישי) מערכון שבו מוצג הפרשן הפוליטי של חדשות 12 עמית סגל כ"בן של טרוריסט".

במהלך המערכון, האיש שמחקה את סגל מזהיר מ''הפיכה שלטונית'' ואומר "אם בג''ץ ימשיך לפסול חוקים אני אעשה את מה שאבא שלי עשה... ואכתוב טור חריף בנושא''.

בהמשך, החקיין תוקע בשופר ומחזיק דף שעליו כתוב "לא דף מסרים", במטרה לרמוז לכך שסגל משמיע קולות תמיכה בעד נתניהו במהלך שידוריו בטלוויזיה.

נציין כי אביו של עמית סגל, העיתונאי חגי סגל, פעל במתחרת היהודית בצעירותו והשתתף במלכוד מכוניתו של ראש עיריית רמאללה ובמלכוד דלת המוסך של ראש עיריית אל-בירה. סגל הורשע בעברות של גרימת חבלה חמורה, החזקת נשק ופעילות בארגון טרור. הוא נידון לשלוש שנות מאסר בפועל ושנתיים על תנאי.

גולשים רבים לא אהבו את תוכנית הסאטירה החדשה. ''בערוץ שמשודר על חשבוננו מכריזים מלחמה על קולגה שלא באג׳נדה שלהם. לאילן שילוח יש קשרים גם בערוץ הזה שהם ירדו כל כך נמוך?'', תהה אחד הגולשים.

העיתונאי עקיבא נוביק מתאגיד השידור ''כאן'' הגיב בחריפות למערכון: ''גועל נפש מזוקק. תת רמה. מילא אם זה היה מצחיק. ניחא. אבל נחנקנו כבר מההומור הנמוך והמעפן הזה. מגיע לנו יותר''.

    מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו