השרה רגב בשומרון
השרה רגב בשומרון צילום: רועי חדי

שרת התחבורה מירי רגב סיירה היום (ראשון) בשומרון יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ראש מועצת קרני שומרון יגאל להב, ראש מועצת עמנואל אלי גפני, ראש מועצת אלפי מנשה שי רוזנצוויג וראש מועצת קדומים חננאל דוראני.

רגב הגיעה עם תחילת העבודות להכפלת כביש 55 לארבע נתיבים וכן לחנוך את העבודות לרמזור בצומת ג'ינספוט, המחברת בין ישובי גוש קנה לקרני שומרון וקדומים ומהווה עורק תחבורה מרכזי בחיבור יישובי השומרון לאיזור השרון.

"השקענו ביו״ש תקציבים כדי לפתח כבישים ותחבורה ציבורית ותשתיות בהיקף שלא היה", אמרה שרת התחבורה מירי רגב.

לדבריה, ״אנחנו נמצאים היום בימים מאוד משמעותיים לעם ישראל, אני קוראת לבנט ולסער אתם ימין, אל תלכו לממשלת שמאל, אל תורידו לטמיון את כל ההשקעה שנעשתה כאן בכבישים. לא ישקיעו פה שקל יותר ביהודה ושומרון ואותם אזרחים שהולכים לצבא, שמשלמים מיסים, שהולכים למילואים, ששלחו אותם לכאן כל ממשלות ישראל יישארו ללא תשתיות ראויות. אני לא רואה את מירב מיכאלי שמה שקל ביהודה ושומרון, שלא לדבר על הורוביץ שחושב שמדינת ישראל צריכה להיות מדינת כלל אזרחיה״.

רגב פנתה לראשי מפלגת ימינה. "אני קוראת לכם, שום תפקיד, כולל תפקיד של ראש ממשלה, לא מוכר, לא את האגנדה, לא את ארץ ישראל, ולא את הדרך שהלכתם בה לאורך שנים. אני קוראת לבנט, לאיילת, למתן כהנא, לעידית סילמן ולכל אחד מחברי הרשימה, קחו את עצמכם בידיים. תזכרו את הדרך ומה אמרתם למי שהצביע לכם. בואו להקים ממשלת ימין אמיתית. עם רוטציה, שהבטיח ראש הממשלה, כדי שנוכל לשמור על מדינת ישראל וארץ ישראל".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודה לשרה ואמר, "הכפלת כביש 55 היא אחד הפרוייקטים החשובים ואסטרטגיים להתיישבות ביו"ש, הן לחיזוק ההתיישבות והן לשמירה על בטחון ובטיחות מאות התושבים הנוסעים על הכביש מדי יום, אם ערבים ואם יהודים. פרוייקט רמזור הצמתים המסוכנים בשומרון, צפוי להוות פתרון תחבורתי לכלל התושבים באיזור".

לדבריו, "פנינו למהפכת התחבורה בשומרון שהיא כלי מרכזי בדרך להגשמת החזון: מליון אזרחים בשומרון. הפרוייקט צפוי להביא לאיזור: בטחון, בטיחות וירידה בעומס בכבישים".

יגאל להב ראש מועצת קרני שומרון הודה לשרה וציין כי מאז הכפלת כביש חמש, זהו הכביש הראשון ביו"ש שמוכפל ועל כך הוא מעריך את השרה ומחזק אותה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו