אביר קארה
אביר קארה צילום: Olivier Fitousi/Flash90

לקראת ממשלת בנט-לפיד | ח"כ אביר קארה, מספר 7 ברשימת ימינה, תומך במהלכים של יו"ר מפלגתו נפתלי בנט.

בראיון לרשת ב' אמר קארה: "נתניהו אלוף העולם בלהפר הבטחות. ברגע אחד מציע לבנט להקים ממשלה וברגע השני משתלח בו. הבנו שגם סמוטריץ' וגם נתניהו מתכוונים לעשות הכול כדי שלא תקום כאן ממשלה" .

"לפני חמישה ימים הלכה שקד יחד עם אורבך לרב דרוקמן וביקשה התחייבות שאם אין עריקים אז שסמוטריץ' יהיה איתנו. אך הוא לא היה מוכן להתחייב כי סמוטריץ' כבר בקמפיין בחירות. אגב גם סמוטריץ' אמר שהוא מוכן לשבת עם מרצ", סיפר חבר הכנסת.

מנכ''ל מפלגת הציונות הדתית יהודה ולד השיב לקארה: ''אני מבין שבמקום להתבייש ולא לצאת מהבית על השקרים לבוחרים וההונאה של מחנה הימין, במקום להיות נאמן לערכים כמו שיקלי, בוחר קארה לצאת במסע שקרים והסתה.

''אז לא אביר קארה. היחידים שבגללם אין ממשלת ימין זה אתה וחבריך שהעדפתם להגשים חלום אישי של בנט מאשר את טובת המדינה. תתבייש לך'', תקף ולד.

ח"כ קארה השיב לולד: ''מי שיש לו ערכים ודרך ברורה לא גורר את ישראל ל4 מערכות בחירות ולקמפיינים שטופי שנאה, פייר התרגשתי אתמול לשמוע את בנט בתור אזרח כי נמאס לי מהשיח המפלג הגיע הזמן שנעשה את זה יחד, 'לא אני, אנחנו' אמר בנט".

''את קארה מעניין לעבוד בשבילך.אותי מעניינים האזרחים של מדינת ישראל. להביא את ישראל למקום הראשון בעולם בקלות בעשיית עסקים ובריווחיות, להשפיע בצורה משמעותית על הורדה של יוקר המחייה והדיור בשביל התוכניות של קארה נחוצה ממשלה ולא קמפיינים של פוליטיקאים, כל השאר משני'', הוסיף קארה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו