"הבית היה נראה כמו אחרי פיגוע"

משפחת ס. מתמודדת כבר תקופה ארוכה עם בנם שנקלע למצוקה נפשית אך עדיין נמצא במצב הפיך. המשפחה מבקשת את עזרת הציבור למימון הטיפולים

בשיתוף ועד הרבנים , כ' בסיון תשפ"א | עודכן: 16:12

"הבית היה נראה כמו אחרי פיגוע"-ערוץ 7
הבלאגן בבית. אילוסטרציה
צילום: שאטרסטוק

"נכנסתי לבית הפוך, שמעתי בכיות היסטריות מחדר הילדים, הוא היה נעול, במטבח ההפוך מצאתי את שלמה יושב עם כתפיים שמוטות ועיניים חלולות הבעה ואז קלטתי הכל, שלמה, הבכור שלי עבר עוד התקף."

משפחת ס. מתגוררת בסמיכות לביתו של הדיין הרב נפתלי נוסבוים, האבא, אברך עדין וירא שמיים מתמודד תקופה ארוכה עם בחור שנקלע לבעיות נפשיות ואיש אינו יודע.

כששאר הילדים בבית התחילו להראות סימני מצוקה הוא הבין שהוא חייב לפנות לעזרה. הם עלו לביתו של הרב נוסבוים והאמא פרצה בבכי: "היום, הבית היה נראה כמו אחרי פיגוע, הבת הקטנה כבר מתעוררת עם ביעותי לילה, אנחנו לא יכולים יותר" היא התייפחה.

לסיוע למשפחה לחצו כאן>>>

הרב נוסבוים עזב את כל עיסוקיו ופנה יחד עם ההורים לביתו של ראש ישיבת חברון, הרב דוד כהן.

המסמכים הרפואיים נפרסו על השולחן ושורת האבחון המסכמת של הפסיכיאטר היתה ברורה: טיפול ארוך וממוקד ימנע אשפוז מסובך ויוכל להחזיר את שלמה לחיים תקינים.

"נרתמנו בכל הכח למרוץ המטורף שנפל על הבית" סיפר האב. "הבאנו לו מאה אחוז של תשומת לב אבל יום אחד הבנק סרב לאשר לנו את המינוס"

כשהרבנים ראו את הסכומים האדירים שהושקעו בבחור הצעיר הם נדהמו מהיכן משפחה ברוכת ילדים מגייסת משאבים עצומים שכאלה.

"מדובר בפיקוח נפש אמיתי" פסק הרב נוסבוים וכתב בדם ליבו: "קריאה דחופה ובקשה מעומק הלב לאחינו בני ישראל להציל בחור צעיר, נפש יקרה מישראל, אשר צריך טיפולים רפואיים מיוחדים להצלתו".

הרב הוסיף: "אני יכול להעיד שיש בהם משום פיקוח נפש, וכל העוזרים והמסייעים יזכו להצלחה מעל לדרך הטבע, וגם אני אתפלל בעדם שיקוימו בהם כל הברכות ויזכו לראות בבוא לציון גואל"

לתרומה הקליקו כאן>>>