הסרת נקודות חן – מחירים, שיטות והמרכזים המובילים ליד ביתך

איך מסירים נקודות חן ללא סימן או צלקת? היכן נמצאים מרכזי הטיפול המובילים בלייזר? מהו המחיר המומלץ להסרת נקודות חן ? כל השאלות והתשובות במקום אחד!

תוכן שיווקי , כ' בסיון תשפ"א

הסרת נקודות חן – מחירים, שיטות והמרכזים המובילים ליד ביתך-ערוץ 7
הסרת נקודות חן
צילום: ISTOCK

על גופם של כל בני האדם מופיעות נקודות חן. לעיתים הן עשויות להיות מרובות, גדולות או בולטות ולהוות מטרד אסתטי של ממש, הפוגע גם בדימוי העצמי.

זאת בדרך כלל כאשר הן מופיעות באזורי עור חשופים כגון: פנים, מחשוף או ידיים. מרביתן של נקודות החן הן שפירות אך במקרים בהם חל שינוי בצבען, צורתן, או גודלן, חשוב לערוך אבחון לצורך שלילת האפשרות שהן ממאירות.

התפתחות הטכנולוגיה בעולם האסתטיקה והיופי, מביא עמו טיפולים חדשניים המאפשרים הסרת נקודות חן בצורה מהירה, יעילה ובטוחה. אחד מהטיפולים הבולטים בהם הוא באמצעות טכנולוגית הלייזר המותירה את העור ללא סימן או צלקת.

ברשת המרכזים האסתטיים "לייזר פרו", מטפלים המומחים באמצעות טכנולוגיות הלייזר המתקדמות ביותר בהסרת נקודות חן במרכזיים ב: גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, אשדוד, אשקלון, כפר סבא, באר שבע, נתניה, כרמיאל, בני ברק, עפולה, חיפה, קריית מוצקין, קריית ביאליק, אריאל, חצור הגלילית. הסרת נקודות חן מתבצעת תוך התאמת הטיפול לגודל נקודת החן, מיקומה ועומקה וזאת לצורך קבלת תוצאות מושלמות של עור חלק ואחיד.

מהן נקודות חן ?

נקודות חן הן נגעי עור הנוצרים בעקבות שגשוג של תאי מלנוציטים בשכבת הדרמיס או האפידרמיס שבעור. לרוב, מתפתחות נקודות החן עוד בשלב שלפני הלידה אך הן מופיעות על עורנו במהלך השנתיים הראשונות לחיים. נקודות חן עשויות להופיע בכל מקום בגופנו וכן על הפנים. הן עשויות להיות שטוחות או בולטות מעל פני העור. הסיבות הבולטות להופעת נקודות חן תורשה או חשיפה מרובה לשמש.

סיבות להסרת נקודות חן

טיפול הסרת נקודות חן הוא אחד הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר. בין הסיבות המובילות להסרתן של נקודות חן :

  • הסיבה האסתטית – זוהי הסיבה הפופולרית ביותר. רבים פונים לטיפול הסרת נקודות חן על מנת לשפר את הדימוי העצמי בשל נקודות חן בולטות על גבי הפנים או באזורים חשופים המפריעים להם אסתטית.
  • הסיבה תפקודית – כאשר שומה בולטת מפריעה בעת גילוח, ענידת תכשיט או לבישת חזייה היא עלולה ליצור חיכוך מכאיב.
  • הסיבה הרפואית – כאשר עולה החדש כי מדובר בנקודת חן ממאירה, יש להוציאה בשלמותה על מנת אבחן ולבדוק האם אכן מדובר בנגע סרטני.

שיטת הטיפול להסרת נקודת חן נקבעת על פי הסיבה להסרתה. כאשר הסיבה להסרת נקודת החן היא אסתטית, נעשה שימוש בשיטת הלייזר. כאשר הסיבה להסרתה היא רפואית, נעשה שימוש בשיטה כירורגית על מנת לאפשר שליחת נקודת החן לפתולוגיה ואבחון.

נקודת חן ממאירה – סימנים

ברוב המקרים, נקודות חן הן נגעים שפירים. לעיתים רחוקות הן עלולות להפוך לנגע ממאיר הדורש אבחון מעמיק וטיפול. יש לשים לב לסימנים הדורשים אבחון אצל רופא עור:

שינוי בגבול – נקודות חן הן תחומות בגבול ברור. כאשר הגבול מטושטש והופך לא ברור יש צורך בבירור מעמיק.

שינוי גאומטרי – נקודות חן הן סימטריות. כאשר מופיע שינוי בצורתה של נקודת החן, חשוב לבדוק ולאבחן זאת.

שינוי גוון- כאשר נקודת החן משנה את צבעה או כאשר מופיעים בה צבעים כגון חום, שחור, כחול וורוד יש לאבחן זאת מהר ככל האפשר.

שינוי גודל – כאשר קוטר נקודת החן עולה על 6 מ"מ יש לבדוק ולשלול חשד לממאירות.

סוגי נקודות חן

נקודת חן אדומה – המנגיומת שרי

נקודות חן מופיעות על גבי העור כשהן לרוב בצבעים שחור או חום אך לעיתים, הן עשויות להופיע גם בצבעי וורוד כהה או אדום. אין זו סיבה לדאגה. חלקן של נקודות החן האדומות הוא מולד אך הן יכולות להיווצר במהלך החיים. נקודות חן אדומות מכונות לרוב "המנגיומות שרי" בשל צורתן וצבען המזכיר דובדבן. הסיבה להיווצרותן היא ריבוי כלי דם באזור קטן יחסית. הן נוטות להופיע באזורים כגון חזה וגב. חשיפה מרובה לשמש עשויה להאיץ את הופעתן והטיפול היעיל ביותר להסרתן הוא טיפול בטכנולוגית לייזר.

נקודת חן כחולה (BLUE NEVOUS)

זוהי נקודה המצויה בתוך הדרמיס. לרוב, שמה מגיע בשל החזר אור המעניק לה את צבעה הכחלחל. ברוב המקרים, מדובר בנגע עור שפיר שאינו מהווה כל בעיה בריאותית.

נקודת חן מגרדת

נקודות חן עלולות לגרד לעיתים וזאת בשל חיכוך עם בגד, תכשיט או חזייה או בשל חשיפה מרובה לשמש. כאשר הגרד מלווה בדימום, שינוי בגודל או בצבע, יש לפנות בדחיפות לרופא עור לצורך שלילת התפתחות מלנומה.

הסרת נקודות חן – כל הטיפולים

הסרת נקודות חן באמצעות גלי רדיו – טיפול זה מתאים לצורך הסרת נקודות חן המורמות מעל פני העור. הטכנולוגיה מאפשרת חימום של אזור נקודת החן והחלקתה ללא דימום אל גובה פני העור. ההסרה אינה מצריכה חיתוך והתוצאה המתקבלת היא אסתטית, הודות להליך ההחלמה הטבעי של העור המסתיים כעבור שבועות ספורים בתוצאה של עור חלק ואחיד.

הסרת נקודות חן על ידי מחט חשמלית – טיפול זה מתאים לצורך הסרת נקודות חן שטוחות. הליך הצריבה יוצר גלד ולאחריו מתחיל הליך החלמה טבעי של העור המותיר אותו חלק ואחיד.

הסרת נקודות חן על ידי חנקן נוזלי – נקודת החן מקבלת כוויה הממתה את תאי העור בה. לאחר מכן מתחיל קילוף של נקודת החן ולאחריו החלמה. לרוב, נוצרת במקום צלקת לבנה.

הסרת נקודות חן בשיטה כירורגית – היתרון המרכזי בשיטה זו הוא הסרת נקודות החן בשלמותה. השימוש בשיטה זו נעשה כאשר קיים חשד כי נקודת החן ממאירה. לצורך שליחת הנגע לאבחון, יש להסיר את נקודת החן בשלמותה מהשורש. הליך הדורש תפרים המותירים צלקת.

הסרת נקודות חן בטכנולוגית לייזר – כאשר נקודת החן היא שפירה, ניתן להסירה באמצעות טכנולוגית לייזר. שיטה חדשנית ופופולרית זו, מתבצעת על ידי מכשיר הבנוי ממספר ידיות טיפול בעלות אורכי גל שונים המאפשרים התאמה מדויקת לסוג נקודות החן אותה יש להסיר, גודלה ומיקומה. הטיפול אינו פולשני, אינו כואב ואינו פוגע ברקמת העור הבריאה שסביב לנקודת החן. נקודת החן נצרבת והגלד שנוצר מביא להתחלתו של הליך החלמה טבעי שבסופו תוצאות מושלמות של עור אחיד ללא סימן או צלקת.

מהם יתרונות טיפול הסרת נקודות חן בלייזר ?

טיפול הסרת נקודות חן בלייזר, מתבצע הודות לטכנולוגיה חדשנית ומוגנת פטנט בשם MICRO NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER TECHNOLOGY. המכשיר מייצר 300-600 חורים מיקרונים המחממים את רקמת העור העליונה ומסירים את נקודת החן. הטיפול מביא ליצירתה של רקמת עור בריאה וחדשה המותירה את העור ללא סימן או צלקת. טכנולוגית הלייזר מאפשרת את ייבוש נקודת החן והתקלפותה הספונטנית של שכבת העור העליונה ובכך למעשה מתחיל ריפוי טבעי המביא לתוצאה מושלמת של עור חלק ואחיד. לרוב, די בטיפול אחד על מנת לקבל תוצאה טובה. ניתן לבצע את הטיפול בכל ימות השנה. הטיפול מעודד ייצור קולגן ואלסטין התורמים למראה עור אחיד ובריא. זהו הטיפול האפקטיבי ביותר להסרת נקודות חן כיום.

כל מה שרציתם לשאול על הסרת נקודות חן בלייזר

מתי כדאי להסיר נקודות חן ?

הטיפול בלייזר נחשב לטיפול הטוב והאסתטי ביותר הקיים, המביא למראה עור אחיד וחלק. הטיפול מומלץ כאשר נוכחותה של נקודת החן מפריע אסתטית וכאשר נקודת החן היא שפירה.

האם הטיפול בלייזר כואב?

הטיפול אינו כרוך בכאבים. ישנה תחושת חימום ופולס רגעי האורך שניות בודדות בלבד.

האם ניתן להסיר נקודות חן מהפנים?

טכנולוגית הלייזר היא הטיפול הטוב ביותר לצורך הסרת נקודות חן בפנים שכן, הטיפול מתבסס על תהליך הריפוי הטבעי של העור ומותיר את העור ללא סימן או צלקת.

כיצד מעלימה טכנולוגית הלייזר את נקודות החן?

קרני הלייזר צורבות את נקודות החן ויוצרות גלד שטחי המאפשר לגוף לאותת לעור להתחיל בהליך החלמה טבעי של העור באזור הסרת נקודות החן.

מהם אמצעי הזהירות הנדרשים לאחר טיפול הסרת נקודת חן בלייזר?

לאחר טיפול הסרת נקודות חן בלייזר חשוב לשמור על העור ולהגן עליו על ידי תכשיר הגנה מפני השמש עד להחלמתו הסופית של העור.

מתי ניתן לחזור לשגרה לאחר טיפול הסרת נקודת חן?

ניתן לחזור לשגרה כבר ביום הטיפול

כמה טיפולים נדרשים לצורך הסרת נקודות חן?

לרוב, די בטיפול אחד, לעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים לחיזוק התוצאה. כאשר התשלום עבור הטיפול הוא חד פעמי עד להסרתה הסופית של נקודת החן.

מהו משך טיפול הסרת נקודת חן בלייזר?

משך זמן הטיפול תלוי במספר נקודות החן אותן יש להסיר ובגודלן. כאשר מדובר בנקודת חן ממוצעת אחת, משך הטיפול אורך מספר דקות בודדות בלבד.

מחיר הסרת נקודות חן בלייזר

ברשת מרכזי לייזר פרו, מודעים לגורם המחיר בהחלטה אם לעבור טיפול הסרת נקודות חן בלייזר לכן, תמצאו אצלנו מחיר נגיש ונוח הנע בין 500-800 ₪ להסרת נקודות חן בודדה ובהסרת יותר נקודות חן המחיר יורד משמעותית. זהו המחיר האטרקטיבי ביותר בהשוואה לשיטות הסרת נקודות חן אחרות.

הטיפולים הכי מבוקשים ברשת לייזר פרו בפריסה ארצית

לרשת המרכזים האסתטיים והרפואיים המתקדמים לייזר פרו 24 מרכזי טיפולים ברחבי הארץ. כל הטיפולים ברשת מתבצעים בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות והטובות ביותר בעולם על ידי צוות מקצועי הטוב ביותר המתמחה בכל תחומי הטיפולים האסתטיים הפופולריים ביותר. כל הטיפולים בלייזר הנם מהירים, לא פולשניים ולא כואבים ומשאירים את העור אחיד ללא סימן או צלקת. מעוניינים להסיר נקודות חן ? קבעו פגישה עם המומחים של מרכזי לייזר פרו וקבלו את כל המידע וההדרכה אודות הסרת נקודות חן בלייזר ללא צלקת וללא התחייבות בסניף הקרוב לביתכם.