מאות אנשי שמאל משתתפים הערב (שני) בהפגנה בכיכר הבימה בתל אביב ומביעים תמיכה בממשלה בראשות בנט-לפיד.

את ההפגנה מקיימים ארגוני מחאת בלפור וביניהם: אין מצב, קריים מיניסטר, חקירה עכשיו, הרשות האזרחית, שומרי המצודה ואחרים.

מתנועת 'קריים מיניסטר' נמסר לקראת ההפגנה: "אלה ימים גורליים לעתיד המדינה. אזרחי ישראל בחרו בממשלת האחדות וזה הזמן להתייצב ולחזק את המאמצים להצלת את ישראל משלטונו הכושל והמושחת של נתניהו. לא נעמוד מנגד אל מול ההסתה מבלפור ולא ניתן לנאשם ולשותפיו בימין הקיצוני להחזיר את ישראל לימים שקדמו לרצח רבין. הרוב השפוי מימין ומשמאל אומר כן לממשלת אחדות ולא לברית של נתניהו והכהניסטים."

תא"ל במיל' אמיר השכל, מראשי תנועת 'אין מצב' וממובילי המחאה: "לפני שנה עלינו לבלפור בקריאה אין מצב! היום אנחנו קוראים בפעם הראשונה יש מצב! יש מצב לריפוי, יש מצב לאחדות, להידברות, יש מצב לתקווה! ישראל זקוקה היום להנהגה שתאחה את השברים, שתהיה קשובה לאזרחי המדינה ולצרכיהם."

פרופ עוזי ארד, לשעבר ראש המל"ל: "ממשלת האחדות הלאומית תהיה בעלת עוצמה פנימית ויציבות תפקודית והיא תטפל בבעיות הרבות שיש לטפל בהן. בפני ישראל מחכות בעיות ואתגרים כבדים ולכן אני מקווה שאכן תצמח הממשלה הצפויה שתהיה ממשלה מאוישת באנשים ראויים. הלוואי שזו תהיה הממשלה שתושבע. אני קורא למנהיגי שבעת המפלגות- אין שום דבר שצריך להשפיע. האחריות עליכם להתעלות לגודל השעה ולהרכיב את ממשלת האחדות הלאומית."