מירי רגב
מירי רגב צילום: Yossi Aloni/Flash90

שרת התחבורה מירי רגב התייחסה הערב (שני) לאפשרות שכבר בסוף השבוע הבא היא תצטרך לסיים את תפקידה - והתחייבה להעברת שלטון מסודרת.

בריאיון למהדורה המרכזית אמרה "אני עדיין מקווה שנצליח להרכיב ממשלת ימין ושבנט, שהוא בעצם 'המיידוף' של הפוליטיקה הישראלית כי הוא בעצם הונה ושיקר את הבוחרים והלקוחות שלו, יתעשת ויחזור". לדבריה, "אם בנט היה אומר מההתחלה 'אני עם הימין, נקודה', היינו מונעים את הבחירות החמישיות".

רגב המשיכה במתקפה על יו"ר ימינה וחבריו למפלגה לאורך כל הריאיון: "בנט אמר לבוחרים שלו 'אני לא אשב עם לפיד'. בנט צריך לבוא ולהגיד 'אני שיקרתי לבוחרים שלי, אני המיידוף של הפוליטיקה הישראלית. הוניתי, שיקרתי, גנבתי לכם את הקולות'".

שרת התחבורה הכחישה שהליכוד תכנן להקים ממשלת בתמיכת רע"ם". "אתה שמעת בקולו את ראש הממשלה אומר?", טענה. "אנחנו לא צריכים את רע"ם, אנחנו יכולים להקים ממשלת ימין חזקה עם בנט ועם עוד שניים-שלושה-ארבעה אנשים שיגיעו".

על איילת שקד, אמרה רגב: "במקום שתתעסק עם כיאוסלוגיה שתתעסק עם אידיאולוגיה. שתעשה את המעשה האמיץ שעשה שיקלי ושתגיד 'אני לא הולכת עם בנט, אני מחויבת לימין, מחויבת לקולות הימין, אני לא חלק מההונאה הגדולה הזו".