חופשה לבעלי עסקים בקפריסין
חופשה לבעלי עסקים בקפריסין כהנא גרופ

כל בעל עסק יודע שהדבר הקשה ביותר עבורו הוא עצירה של המרוץ העסקי ויציאה לחופשה. קבוצת בעלי ובעלות עסקים ויזמים דתיים ייצאו בשבוע הבא לנופש עסקי של שלושה ימים - בקפריסין, זו השנה השנייה. "הציאיה לחופשה נותנת הרבה מאוד אנרגיות. היא מפגישה אותך עם בעלי עסקים שדומים לך, מחליפים רעיונות, נוצרים קשרים - וחוזרים לניהול העסק ממקום הרבה יותר מפוקח ובריא", מספרים מארגני הכנס.

מסתבר שאם כבר הולכים על כנס עסקי, מרימים אותו ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה מלאה לציבור הדתי: לשם כך נבחר מלון 'גולד לגון' של חברת 'YONIK' - חמישה כוכבים בצמוד לחוף ים פרטי, בריכת שחייה ומתחם ספא (עם שעות נפרדות לגברים ונשים), סעודות שף כשרות למהדרין, הרצאות עסקיות ואטרקציות מטורפות - שייט ללגונה הכחולה, טיול טרקטורונים, סיור בהרי הטרודוס, ביקור בשוק ובנמל ההיסטורי של פאפוס, ועוד.

כשר למהדרין
כהנא גרופ

"אנחנו פותחים את ההרשמה גם למי שעדיין לא היה איתנו עד עכשיו, ורוצה להצטרף לקבוצה איכותית של בעלי עסקים שיודעים לפרגן לעצמם, להחליף כוחות ולהעשיר את עצמם בידע ואנרגיה", מוסיפים המארגנים. "פרגנו לעצמכם שלושה ימים מדהימים, עם טיסות אלעל - והכי חשוב? שהחופשה גם נחשבת כ-100% הוצאה מוכרת לעסק, כך שגם מבחינת המחיר זה מושלם לגמרי".

ההרשמה לכנס נסגרת ביום חמישי הקרוב. לפרטים והרשמה לחצו כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו