מחאת עובדי סלקום. למצולמים אין קשר לידיעה
מחאת עובדי סלקום. למצולמים אין קשר לידיעה צילום: דוברות סלקום

צה''ל הודיע היום (שלישי) כי חרף החלטת "סלקום" לקיים מחאת הזדהות וקריאה לדו קיום בזמן הפרעות בערים המעורבות, תמשיך החברה לספק שירותי טלפון סלולרי לקצינים ואנשי קבע.

בארגון תורת לחימה פנו בזמן המבצע הצבאי לרמטכ"ל אביב כוכבי, למנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל') אמיר אשל ולחברי ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, בבקשה לסיים את התקשרות צה"ל וסלקום.

כזכור, חברת סלקום הודיעה על שביתת מחאה של העובדים למשך שעה, כדי להביע תמיכה בקריאות לדו-קיום והרגעת הרוחות בין יהודים וערבים, וזאת ביום השביתה הלאומנית הכוללת במגזר הערבי.

בהודעה שפרסמה אז החברה, עליה חתומים אורי פסקל סמנכ"ל משאבי אנוש ומיה יניב יו"ר ועד העובדים, הם קראו לעובדי ועובדות סלקום להפסיק את העבודה בין השעות 13:00-14:00 לשעה של "מחאה", כלשונם.

בארגון תורת לחימה עדכנו את הרמטכ"ל על הצעד של החברה, אשר מספקת שירותי טלפון לקציני וחיילי צה"ל בהתקשרות רכש, והוסיפו: "לאור הדו-פרצופיות, והבחירה של חברת סלקום להלכה ולמעשה בצד של גורמי הקיצון הערביים, כנראה בשל רצונם להתחנף לעובדיהם הערבים, אנו קוראים לכם לבטל מיידית את ההתקשרות של צה"ל עם חברה זו. לא יתכן שחברת סלקום תהנה מתקציב הבטחון של ישראל, תספק שירותי טלפון לקציני וחיילי צה"ל, ותמשיך להיות שותפה להתססת הגיס החמישי שבתוכנו".

מארגון תורת לחימה נמסר לערוץ 7: "מדובר בהחלטה שגויה, בכירים בצה"ל חייבים להגדיר את האויב ורק כך יוכלו ולנצח. אנו נמשיך לפעול לקידום הערכים והניצחון, ושלילת ההזדהות עם האויב הרצחני, מבית ומחוץ."

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו