תפילה בעמוקה
תפילה בעמוקהצילום: באדיבות 'קופת העיר'

בעוד שעות ספורות זה יקרה, הרב מרדכי שמואל אדלשטיין יעלה לציון התנא רבי יונתן בן עוזיאל זיע"א בעמוקה, ושם בשעת חצות הלילה של יום היארצייט הוא יקרע שערי שמים לישועתם של אלפי התורמים למען כלות עניות בקרן שהוקם במיוחד ב'קופת העיר'.

זו אינה תפילה רגילה, במקום ייערך מעמד התרת קללות בנוסח שתיקן מרן הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל ולאחר מכן ייערך מעמד תפילה לישועתם של התורמים הרבים, כאשר בגזירת מלך של הרב חיים קנייבסקי התורמים סך של 513 ₪ יזכו להתארס עד ראש השנה הקרוב.

בסרטון מיוחד מסביר הגאון רבי מרדכי שמואל אדלשטיין על התפילה והמקום המסוגל, "השבוע חל היארצייט של רבי יונתן בן עוזיאל, וזה מקום מסוגל בפרט לנושא הזיווגים, ואבא זכר צדיק לברכה היה מוסיף ואומר שהתפילה, הכח שלה זה ביחד עם הצדקה, שיכול לפעול להשפיע ולהביא ישועות לכל מה שצריכים".

להכנסת שמכם לתפילה לחצו כאן

הרב אדלשטיין אף מתייחס לישועות הכבירות שהתחוללו במקום המסוגל, "ב"ה ראו הרבה ישועות במקום הזה, אבא תמיד אומר שהרבה פעמים אנשים לא זהירים, מוציאים מהפה דיבורים כלאחר יד, והם לא יודעים כמה הדברים האלו עלולים להזיק, ואצלו בבית מדרש היה באופן קבוע מתקיים מידי שבוע בשבוע סדר של התרת קללות, לפי הסדר שתיקן".

עוד אומר הגרמ"ש אדלשטיין בסרטון המיוחד, "בעזרת השם גם אני כן ביום היארציייט להגיד את הסדר של התרת קללות בעשרה, בציבור, ובע"ה השנה אני גם אגיע למקום הציון ליארצייט להתפלל על אלו שזקוקים לכך, ובפרט על אלו שתורמים לקופת העיר וודאי וודאי יזכו לראות ישועות".

אסור לכם לפספס את ההזדמנות הזו, בעוד שעות ספורות השערים ננעלים, זהו ההזדמנות שלכם, אחרי כל כך הרבה שנות ציפייה להתארס עד ראש השנה הקרוב, בידכם הדבר, הצטרפו כעת ותזכו לישועה ההיסטורית.

להכנסת שמכם לתפילה לחצו כאן