מדהים: הנערה שנלחמה בדוב

נערה אמיצה הפכה לכוכבת הרשת אחרי הצליחה להבריח בידיה דוב שפרץ לחצר הבית

מתנאל ראט , כ"ב בסיון תשפ"א

מדהים: הנערה שנלחמה בדוב-ערוץ 7
לא החיה הכי נחמדה
צילום: iStock

נערה בת 17 אמיצה במיוחד הצליחה להבריח דוב שטיפס על גדר הבית ונאבק בכלבים שהיו בחצר. לאחר שהדוב גורש, התברר שכל האירוע המדהים צולם במצלמת האבטחה, והפך במהירות לסרטון ויראלי ברשתות החברתיות.

היילי בת ה-17 לא האמינה למראה עיניה כאשר היא ראתה לפתע דוב מטפס מעל גדר הבית שלה בקליפורניה ומנסה להיכנס לחצר. בחצר היו שלושה כלבים שנבחו לעבר הדוב ונראה שהדוב עומד לפגוע בהם, אבל היילי רצה לעבר הדוב ברגע האחרון ופשוט דחפה אותו מעבר לגדר והבריחה אותו.

לאחר שהדוב נפל, הכלבים שהיו בחצר הספיקו לברוח בחזרה לבית והיילי רצה איתם תוך כדי שהיא לוקחת איתה את אחד הכלבים שנשאר מאחור.

לאחר האירוע, היילי פרסמה את הסיפור בטיקטוק שלה ומשם הסרטון התפרסם בכל הרשתות החברתיות. היילי מתארת שבהתחלה היא חשבה שמעה את הכלבים נובחים אבל חשבה שמדובר בכלב שמנסה להיכנס לחצר ולא דוב ענקי. כשהגיעה לחצר והבינה שמדובר בדוב כבר לא היה לה זמן והיא עשתה את הדבר היחיד שהיא יכלה לחשוב עליו- לדחוף את הדוב. לדבריה, היא לא נפצעה קשה מהאירוע והיא רק נפגעה קצת באצבעות ובברכיים.

היילי אומרת שהכלב שהיא החזירה בידיה הביתה הוא כלב שמשמעותי במיוחד עבור אימא שלה, והיא ידעה שהיא חייבת להציל אותו. בפוסט שאמא של היילי פרסמה בפייסבוק היא כתבה שמבחינתה היילי היא כמו גיברות על בשבילה, ושהיה מדובר באחד הרגעים המפחידים בחייה.

למרות שהצליחה לבסוף להציל את הכלבים שלה, היילי קוראת לכולם לא ללמוד ממנה. בראיון לרשת KTLA היילי אמרה שבאותו הרגע לא היה לה זמן לחשוב והיא פשוט רצה לעבר הדוב בלי לחשוב יותר מדי, אבל שהיא לא ממליצה לאחרים לנסות להיאבק בדובים בצורה כל כך מסוכנת.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!