המשטרה התרברבה - האוהדים התחמקו

משטרת מחוז ת"א הודיעה כי מנעה הכנסת אבוקה לאצטדיון בלומפילד. עם שריקת הפתיחה הודלקו עשרות אבוקות באין מפריע ועצרו את המשחק

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ב בסיון תשפ"א

המשטרה התרברבה - האוהדים התחמקו-ערוץ 7
משטרת ישראל באצטדיון בלומפילד
צילום: דוברות המשטרה

לא בפעם הראשונה, משטרת ישראל נתפסה במערומיה. שעה ספורה לפני משחק גמר גביע המדינה בכדורגל שמתקיים בשעה זו באצטדיון בלומפילד שבתל אביב, בין מכבי והפועל ת"א, הודיעה משטרת מחוז ת"א כי בלשי המשטרה הצליחו למנוע בתום פעילות מיוחדת, הכנסת אבוקה לתוך האצטדיון שבתל אביב-יפו.

בהודעה מטעמם נכתב כי "בלשי המשטרה עצרו בפעילות יזומה וממוקדת, שנערכה באופן סמוי באזור אצטדיון בלומפילד בת"א, חשוד בהחזקה ושימוש בפריט פירוטכני, שנתפס במהלך ניסיון מסוכן להחדירו אל המגרש".

עוד נכתב בהודעת המשטרה כי "במסגרת היערכותה המבצעית של משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל שייערך הערב באצטדיון בלומפילד בתל אביב, נפרסו מאות שוטרים, סדרנים ומאבטחים, החל משעות אחה״צ בשערי הכניסה והצירים הנושקים, לשם שמירה על הסדר הציבורי, האבטחה והסדרי התנועה. בתוך כך, בלשי מרחב יפתח שפעלו במקום באופן סמוי, עכבו כעת לחקירה אוהד כדורגל בחשד להחזקת אבוקה והפעלתה, בעת ניסיון מסוכן להחדירה אל המגרש בניגוד לחוק".

שעה אחר כך, רגע אחרי שריקת הפתיחה במשחק גמר הגביע באצטדיון בלומפילד, הודלקו עשרות אבוקות מצד יציעי האוהדים של שתי הקבוצות באין מפריע, כאשר אלה הביאו להפסקת המשחק למשך 2 דקות.

יש לציין כי במשטרה המשיכו גם אחרי הדלקת האבוקות ההמונית, להודיע על מעצר חשוד נוסף שנתפס בניסיון להחדיר אבוקה למגרש, אך נדמה כי על אף כמות האבטחה והכוחות שבמקום, האוהדים שוב הערימו על המשטרה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il