בן המשפחה הקרוב שלכם חולה? אל תהססו לפנות לעזרה בשבילו

חיי המשפחה עוברים תהפוכות רבות כאשר אחד מבני המשפחה מתמודד עם בעיות התמכרות לסמים, אלכוהול או הימורים. כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב הזה, וצריך לקחת בחשבון את כל האפשרויות כדי לקבל את הטיפול המקצועי הדרוש

תוכן שיווקי , כ"ג בסיון תשפ"א

בן המשפחה הקרוב שלכם חולה? אל תהססו לפנות לעזרה בשבילו-ערוץ 7
מזרק
צילום: Pixabay

חיי המשפחה עוברים תהפוכות רבות כאשר אחד מבני המשפחה מתמודד עם בעיות התמכרות לסמים, אלכוהול או הימורים.

כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב הזה, וצריך לקחת בחשבון את כל האפשרויות כדי לקבל את הטיפול המקצועי הדרוש.

התמכרות היא מחלה – ואתם יכולים להציל את היקר לכם

ההתנהגויות המסוכנות של אחד מבני המשפחה שלכם, מתבררות אחרי שנים כתולדה של בעיות התמכרות קשות במיוחד. לא פשוט לעכל את הבשורה הקשה, אבל אם אתם רוצים לטפל בבעיה במהירות האפשרית, צריך לפנות לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. התהליך של גמילה מסמים כולל בתוכו בעיקר עבודה קשה של כל הסביבה התומכת של המטופל, ועל כן גם אתם צריכים להתכונן למשימה ולהבטיח שיש לכם תעצומות נפש להתמודד.

חומרים ממכרים לא יכולים לנהל את החיים שלכם כמשפחה

בעיית התמכרות לאלכוהול מונעת מהמטופל עצמו לחוות את החיים בצורה מאוזנת וברורה. אבל היא גם מקשה על חיי המשפחה כולה, ויוצרת את המתח והחיכוכים שאתם מכירים מקרוב. מה שאומר שיש פה אינטרס משותף, שלכם ושל צוות הרופאים אשר מנהל את תהליך הגמילה כולו. נהלו שיח פתוח עם אנשי הצוות המקצועיים, כדי לבחון את הדרכים המתאימות לנהל את הגמילה, למטופל ולכלל הסביבה התומכת שלו.

ליווי צמוד ואיכותי – שיעזור לכם לנצח יחד

היכולות והכלים של אנשי מרכז גמילה מהימורים מאפשרות גם תמיכה ברמה הרגשית, אבל גם יכולת להציע תמיכה רפואית למטופל. במהלך השלב הראשון של הגמילה, המטופל יידרש להיפרד באחת מכלל ההרגלים הקיימים בחייו ויש לכך השלכות על התחושות הפיזיות של המטופל. ההתמודדות עם תסמיני הגמילה לעיתים תחייב תמיכה של תרופות להקלה על הכאבים, וליצירת הרוגע הנפשי שהוא צריך לקבל. כך שחשוב לבחור את המרכז שמציע את החבילה השלמה של תמיכה לבן המשפחה האהוב שלכם.

הצוות המקצועי של מרכז הגמילה ויקטוריה רנסנס מלווה משפחות של חולים ומכורים, בתהליכים לא פשוטים ברמה האישית והמשפחתית. אנו עושים את כל המאמצים והכל בשביל לתת לכם להחלים בשקט, ולתת לבן המשפחה שלכם את המקום לבנות מחדש את חייו בסביבה התומכת והבריאה ביותר. לפרטים נוספים: 1800205077.

הכתבה נכתבה בשיתוף עם מקומונט אשדוד.