מירון מכוניות. אילוסטרציה
מירון מכוניות. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

תמיד חלמתם להיות נהגי מרוצים? הגיע הזמן שתוכלו להגשים את החלום שלכם!

אולי עד כה יצא לכם לראות רכבי מרוץ אך ורק בטלוויזיה, אך כיום תוכלו להפוך להיות נהגי מרוצים בעצמכם. זה הזמן שלך להפוך להיות נהג מרוצים ליום אחד עם רכבים מרוצים אמיתי במסלול מיוחד ומגוון.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע, ובתוך זמן קצר תתחילו את החוויה. חווית נהיגה שכמותה לא יצא לכם עוד לחוות, חוויה שלא תוכלו לשכוח אותה כל כך מהר. אז למה אתם מחכים? רגע לפני שתהפכו להיות נהגי מרוצים ליום אחד, אנו נענה לכם על כמה שאלות קריטיות שבוודאי מסקרנות אתכם.

מי יכול להיות נהג מרוצים ליום אחד?

ישנם כל מיני מסלולי אקסטרים המיועדים לנהגים שונים. כל נהג רשאי לבחור לעצמו את הדרך שבה הוא מעוניין להגשים את חלומו. השאיפה היא כמובן שכל אחד יהיה נהג מרוצים ויגשים את החלום שלו. באופן עקרוני על מנת להיות נהג מרוצים יש צורך להחזיק ברישיון נהיגה. הרכבים הם רכבים רגילים לכל דבר ועניין, ולכן לא ניתן לנהוג בהם ללא רישיון נהיגה. המשמעות היא שלכל מי שיש רישיון נהיגה ישנה אפשרות להפוך להיות נהג מרוצים למשך מספר שעות.

ישנה הדרכה מסוימת טרם הנהיגה?

בוודאי, לא זורקים אתכם ישירות אל המים העמוקים. אתם עוברים הכשרה מסודרת שמטרתה להסביר לכם כיצד נוהגים ברכב. תזכרו כי מדובר על רכב מרוצים ולא על רכב רגיל כמו שבוודאי יצא לכם להכיר עד כה. המשמעות היא שהנהיגה היא מעט שונה, וכמובן שהמהירויות הן שונות בתכלית. זוהי הסיבה כי כל מי שרוצה להיות נהג מרוצים ליום אחד חייב לעבור את ההדרכה. לאחר סיום ההדרכה יהיו לנהג את הכלים הדרושים כדי להנות ממנה באופן מקסימאלי. אין לכם מה להיכנס ללחץ – יהיה לכם מספיק זמן גם לשרוף את המסלול.

כמה עולה התחביב המיוחד הזה?

העלות משתנה בהתאם למקום שבו תבצעו את הנסיעה. יש לא מעט מקומות שונים ברחבי הארץ המציעים חווית אקסטרים ייחודית שבמהלכה תוכלו להיות נהגי מרוצים ליום אחד. אך לפני שאתם נכנסים אל נושא העלויות, מוטב כי תוודאו שמדובר על מקום בטוח לנהיגה. התעריף נקבע בין היתר על פי שעות הנהיגה הרצויות, ככל שתנהגו יותר שעות כך המחיר צפוי לעלות. העלויות מתחילות מ-500 ₪ ויכולות להגיע גם לסכום של מעל 2000 ₪. שווה לכם לבחון את העלויות עד לפני שתבחרו מקום כזה או אחר.

מה חובה לבדוק לפני שבוחרים את המקום?

כמו שבוודאי הבנתם יש לא מעט חברות המציעות מסלולי מרוצים עם רכבי מרוצים מגוונים. החוכמה היא לדעת לבחור את המקום שבו תוכלו להגשים את החלום בצורה הכי טובה שיש. תבחרו בחברה שמחזיקה בכל האישורים הנדרשים על מנת להבטיח את בטיחותכם. בנוסף חובה עליכם לבחון את צי רכבי המרוץ של החברה. עד שאתם כבר מגשימים את החלום רצוי שזה יהיה ברכב שמתאים לכם. כמובן שתוכלו גם לשאול חוות דעת של לקוחות אחרים, כאלה שכבר התנסו והפכו להיות נהגי מרוץ ליום אחד.

נהג מרוצים ליום אחד – מתנת יום הולדת מושלמת

את רוצה להעניק לבן הזוג שלך מתנה בלתי נשכחת? אתה מעוניין להעניק לבת הזוג חוויה שהיא לא תוכל לשכוח? בואו תהפכו אותם להיות נהגי מרוצים ליום אחד. מדובר על מתנת יום ההולדת הכי טובה שתוכלו לתת לבן או לבת הזוג שלכם. המתנה הזאת היא שונה ומלאת חוויות, בשונה מכל מתנה אחרת שתוכלו לחשוב עליה. תוכלו כמובן לשלב את המתנה הזאת ביחד עם עוד אלמנטים קטנים ומיוחדים. העיקר שבסוף גולת הכותרת תהיה חווית האקסטרים הספציפית הזאת. כי מי לא רוצה להיות נהג מרוצים ליום שלם? כולם רוצים!