חלקי חילוף לרכב
חלקי חילוף לרכבצילום: ISTOCK

למרות כל מה שעשיתם בשנה האחרונה כדי לנסות ולהחיות את הרכב הפרטי שלכם, הוא כבר לא זז? כבר ברור לכם שאתם לא יכולים להשתמש בו ושהוא רק תופס מקום? הוא לא נוח והמזגן בו לא עובד?

האמת היא, שלפני שנים אנשים היו קונים מכוניות והן היו משמשות אותם גם עשרים שנה, אך היום ברוב המקרים זה לא כך. אנחנו חיים בעידן מאוד צרכני ומהיר, ולכן זה לא מפתיע לראות שהישראלים כל כך אוהבים להחליף את המכוניות שלהם כל שלוש שנים ולשמור על ערכן.

מצד שני, יש גם מי שרואה את הדברים אחרת ונוסע על אותה מכונית ישנה, עם מנוע הרוס, לאורך שנים רבות. זה נשמע לכם מוכר? ברור לכם שהגיע הזמן לעשות משהו בנידון כי כבר הגעתם לקצה גבול היכולת?

אם כך, חשוב שתבינו: לזרוק את הרכב למזבלה זו לא באמת הבחירה הכי טובה שיש. העניין שהרבה פעמים אנשים מפספסים, הוא שגם כאשר הרכב נראה ישן ולא שווה, עדיין אפשר להזמין שירות של רכבים לפירוק, למכור את הרכב ולצאת עם קצת כסף. לכן שווה גם לכם לחשוב על כך בחיוב, כי למה שלא תקבלו סכום כלשהו תמורת המכונית הישנה והאהובה שלכם?

אל מי באמת כדאי לפנות לצורך מכירת הרכב הישן?

זה לא משנה איפה בארץ אתם גרים ואיפה הרכב שלכם נמצא. מה שבטוח זה שאם תעשו חיפוש בגוגל, אתם תראו שבתחום של רכבים לפירוק יש לא מעט אנשי מקצוע שביניהם תוכלו לבחור. יחד עם זאת, אף אחד מאותם אנשים שעוסקים בתחום של רכבים לפירוק, לא יוכל לתת לכם את השירות שמציע גרר עוזר קונה רכבים לפירוק. גרר עוזר קונה רכבים לפירוק זו למעשה חברה מקצועית שמגיעה עם עשרות שנים של ניסיון בתחום הזה. בנוסף, החברה מציעה גם שירות בפריסה ארצית, כך שזה לא באמת משנה איפה אתם. אפילו אם נתקעתם עם הרכב שלכם בדרך למקום כלשהו והחלטתי למכור אותו ולא להחזיר אותו יותר הביתה, גרר עוזר קונה רכבים לפירוק יגיע למקום ויקנה מכם את הרכב. מעבר לכל אלה, כאשר אתם פונים אל שירות כמו רכבים לפירוק אצל גרר עוזר, אתם יכולים להיות בטוחים שזה לא משנה איזה רכב יש לכם, כי בכל מקרה הוא יקנה אותו. במילים אחרות: גרר עוזר קונה רכבים לפירוק רוכש במקום ובמזומן את כל הרכבים הקיימים לפירוק, כך שזו עסקה שההצלחה בה מובטחת.

האם הסכום שתקבלו יהיה משמעותי?

ברור מדוע כל ישראלי היה רוצה לדעת כמה הוא יקבל על מכירת הרכב הישן שלו, כי אחרי הכול, למה שנמכור את הרכב אם לא נקבל עליו כלום? מצד שני, לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה מאוד תלוי בסוג הרכב, בשנה שלו ובעיקר במצב שלו. זו הסיבה שבגללה, לא פעם קורה שאנשים פונים לקבלת שירותי רכבים לפירוק ומקבלים הצעות שונות ומגוונות. אומנם זה נכון שלא תוכלו להרוויח הון עתק ממכירת הרכב הישן שלכם, כי כנראה שלא מדובר על רכב אספנות והוא לא באמת שווה הרבה, אך מצד שני, לפחות תקבלו משהו. בנוסף, כאשר יגיעו וישחררו אתכם מעול הרכב הישן, תוכלו ליהנות מהמקום הפנוי שיהיה לכם בחניה. לא תשלמו עליו יותר אגרה ולא תצטרכו יותר לנסות להעביר אותו טסט בכל שנה, כך שאם אתם מרגישים שהגיע הזמן, פשוט פנו אל גרר עוזר קונה רכבים לפירוק.