עדכונים חדשים
עדכונים חדשים צילום: iStock

אחרי שבזמן האחרון וואטסאפ עלתה לכותרות בעיקר בהקשרים של פרטיות מידע, השבוע הודיעה החברה על שדרוגים משמעותיים לטובת המשתמשים. העדכון יכלול אפשרות להתחבר לחשבון הוואטסאפ במספר מכשירים במקביל וכן יכולת לשלוח הודעות שיימחקו לאחר זמן קצר.

ההודעה על העדכונים הועברה דרך האתר WABetaInfo שפרסם את העדכונים החדשים. כיום, ניתן להתחבר לחשבון הוואטסאפ רק דרך מכשיר אחד ולא ניתן להשתמש באותו חשבון בכמה מכשירים במקביל.

לפי התכנון, כאשר מכשיר נוסף יצטרף או יוסר מהחשבון תופיע לשאר המכשירים התראה על חיבור או ניתוק המכשיר. גם אחסון המידע לא יישאר כמו היום רק על המכשיר או בענן הגיבוי אלא יועבר באופן אוטומטי לכל המכשירים המחוברים לחשבון.

מלבד מי שירצה להשתמש באפליקציית המסרים ביותר מסלולרי אחד, העדכון עשוי להיות יעיל במיוחד בשימוש בוואטסאפ דרך המחשב. כיום לא ניתן להשתמש בוואטסאפ ווב דרך המחשב כאשר הסלולרי לא מחובר לרשת האינטרנט ולפי הדיווחים בעדכון החדש יהיה ניתן להשתמש באפליקציה גם ללא תלות בסלולרי ואפילו מטאבלטים.

תוסף חדש שעתיד להיכנס בעדכון כולל שימוש בהודעות נמחקות. התוסף יכלול אפשרות לשלוח תמונה במצב של "צפייה בודדת" שתמחק ברגע שהמקבל יראה אותה, וכן ליצור "הודעות נעלמות" שיימחקו מעצמן לאחר שבוע מעת השליחה.

ובמקרה ואתם אוהבים לשמוע את ההקלטות שלכם בוואטסאפ- ייתכן ובקרוב תוכלו לבדוק את ההקלטה בקלות. אחרי שוואטסאפ כבר התחילה לאפשר שמיעת הודעות בקצב מהיר יותר, החברה הודיעה שבקרוב תהיה גם אפשרות לשמוע קודם את ההקלטה ורק אז להחליט האם לשלוח אותה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו