ח"כ מיכל וולדיגר
ח"כ מיכל וולדיגר צילום: חזקי ברוך

עידית סילמן היא חברה קרובה ואהובה, הכרנו לפני שנים ואנחנו חברות טובות (מאוד) עד היום.

כואב לי ואני מגנה בכל תוקף כל אלימות שמופנית כלפיה. פיזית או מילולית.

כלפיה וכלפי כל אדם, לא משנה באיזה צד במפה הפוליטית הוא נמצא, לא משנה מאיזה מגזר או מגדר הוא מגיע. לא משנה מהן דעותיו.

ואחרי שהדבר הזה נכתב ונאמר, בצורה ברורה, אני קוראת לחברתי האהובה עידית, לניר, לאביר וכמובן גם לנפתלי ואיילת - אל תעשו זאת. אל תלכו לממשלת בנט - לפיד ואל תמכרו לכולם אשליה, אשליה כי תעסקו רק בנושאים כלכלים ואזרחיים ולא תתעסקו בפוליטיקה של ימין ושמאל. אל תמכרו את הסיסמה ״ממשלת אחדות״, כשלמעשה מדובר בממשלה צרה. בלתי אפשרי להתעסק ״רק״ בנושאים כלכליים (כאשר גם באלה אין בינכם לבין השותפים שלכם חיבור אמיתי). בלתי אפשרי לעצום עיניים ולשים את הבעיות המרכזיות בצד (אתגרים שהבטחתם בכל מסע הבחירות לטפל בהם). האשליה שאתם מוכרים לציבור מזכירה לי את הרצון של הכבש שגם הזאב והנמר יתנהגו כמוהו ויאכלו רק עשב.

אני חוששת, חוששת מאוד מהממשלה שלכם, עידית, תהיה בכייה לדורות - אך באותה נשימה, ככל שיעלה בידכם להקימה, יודעת שיש אדון לבירה ולא יהיה זה סוף העולם.

אני מבינה כל כך את הרבים שמרגישים שגנבו את דעתם, שלקחו את קולם ומסרו אותו לשמאל ולמפלגה שמנהיגיה תומכים בטרור ומגינים עליו, אבל באותה נשימה יודעת שהם, אותם אלה שחשים כך, לא ירימו יד ולא ינהגו באלימות והכי חשוב - לא יאבדו תקווה וימשיכו להאמין במדינה שלנו, ראשית צמיחת גאולתנו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו